Olvi Medicīnas Centrs - Ārsta attieksme

Nepatīk sūdzēties, bet šodienas gadījums bija vienkarši ārkartīgs. Esmu stāvoklī un vakar man pacelās temperatūra 38.2. Šodien 9.00 no rīta aizgāju uz darbu, no kurienes mani palaida, sakarā ar manu stāvokli.Zinot, kā mana ģimenes ārste LEONORA ŠKUTE vienmēr pieņem tikai ar pierakstu, un strādā no 8-12, aizgāju 11.00, jo kad biju pēdējo reizi pirms 2 gadiem, bija tā ka pēdējā stundā ārste pieņēma bez pierakstīšanas. Pirms došanās pie ārsta izdzeru paracetamolu un kad medmāsa iedeva pamerīt tem-ru bija 36.6. Biju pēdēja paciente un kad iegāju kabinetā, ārsts uz manis pat nepaskatījās. Uzreiz brauca virsū: "Ko strādāt negribi?, Vajag slīmības lapu?" Uz visām manām sūdzībām pat nereaģēja, un atklāti pateica kā es mēloju, un man nekas nekaiš. ( par slīmības lapu es pat nepateicu). Ar asarām es izgāju no kabineta. Mans virs neizturēja un arī iegāja, uz ko saņēma atbildi, kā tūlīt pat viņa izsauks policiju, kā mēs traucējam viņai strādāt. Atbraucot mājās, temperatūra atkal bija 38.1. Virs mani aizvedu uz citu polikliniku, kur mani izmēklēja, konstatēja trokšņus un izrakstīja zāles. Nevaru saprast kāpēc ārstiem ir tāda attieksme. Kā viņa varēja zināt, ka man nekas nekaiš, ja pat nepaskatījās. Pirms gada, mana mamai arī bija tāda pāša situācija ar Leonoru Skute. Viņa arī pierakstījās pie cita ārsta un tāgad nekādu problēmu nav

I

A Aleksa 11.04.2011

Nepārdzīvo, kādreiz šīm ārstam nāksies atbildēt par savu rīcību, vienkārši pieraksties pie cita ārsta. Vispār, var mēģināt nosūtīt oficiālu sūdzību uz MADEKKI. Veiksmi un veselību Tev un mazajam, viss būs labi!