Olimpiskais.lv - Slikts serviss

Uzņēmuma darbinieki nespēj sniegt adekvātu informāciju, kā zvani pierakstīties uz projekta bezmaksas nodarbībām, tā ir jāgaida mēnesis uz priekšu un pierakstīties var tikai noteiktā dienā. Kad pēc mēneša zvani noteiktajā datumā, tad atkal pierakstīties nevar, jo izrādās var pierakstīties citā datumā. Vai tiešām tur strādā cilvēki, kas nemāk sniegt adekvātu informāciju, vai viņiem viss ir vienalga? Uztaisiet tad tā, lai cilvēki paši internetā varētu pierakstīties un tiktu vairāk cilvēku pamēģināt, nevis uzticēt pierakstu cilvēkiem, kam ir vienalga un nemāk to veikt adekvāti? Tas ir normāli, ka katru mēnesi atšķirās sniegtā informācija? Un gaidi mēnesi, lai pierakstītos, bet pēc mēneša to nevari izdarīt, jo visas vietas ir aizņemtas un varēja pierakstīties citā datumā! Un tā vairākus mēnešus pēc kārtas! Un gaidi atkal mēnesi! Bezjēgā! Jo atkal mainīts pieraksta datums! Ļoti adekvāta apkalpošana! Tā tiek liegta iespēja cilvēkiem, kam tā ir nepieciešama, vienkārši bezadbildīgu cilvēku dēļ. Projekta doma laba, cilvēku resurss viszemākajā līmenī.