Olga Paulauska - gēla nagi

godīgi sakot vis ko varu pateikt par Olgu ir tas, ka ļoti neadekvāta cena, ilgi taisa nagus, neprot zīmēt, naga galu nosedz tik minimali, ka pēc nedēļas jau savs nags spīd cauri, sanāk ja lieku balto francīti- tad man pēc nedēļas ir -francis, caurspīdīga ataugusi naga sprauga un atkal gēls :) vispār profilakse jataisa pie viņa ejot no 2-3 nedēļām, pēdēja laika gan staigaju ilgāk bez profilakses, jo žēl naudas tik bieži, bet meistari mainīšu, jo viņa pat kā patstāvīgajam klientam cenu nemaina -daudz gribēs maz dabūs- tagad pie tik labiem meistariem tik zemas cenas -pārak liela konkurence Olga -maini cenas !!!

K

I Ilze 08.07.2010

Sveiki
Esmu Olgas Paulauskas kliente jau varaakus gadus.Vina ir labaakaa meisteriite kas man bijusi.pie vinjas jau nadzinus lieku 3 gadus.Par vinjas darba skaistumu katrs var paarliecinaaties ierakstot vinjas vaardu un uzvaardu draugos.Samekleejot vinju un apskatot vinjas darbus vareesiet paarliecinaaties ka tie ir pasakaini.Katrs vinjas nagu dizains un pasi nagi ir ruupiigi taisiiti un ne vienu reizi es neesmu bijusi neapmierinaata.Ziimee vinja labi un dizaina izdoma ir liela.Man pasai miiljaakie ir akrila ziedinji ko vinja taisa tie ir superiigi.Dizaina izveele ir liela.Cena mani ar apmierina uzskatu ka 20ls par taadiem nagiem nav liela un ir pilnibaa atbilstosa.Manupraat arii laiks vinjas taisiitajiem nagiem 3 stundas ir pilniibaa atbilstosi.
Es nesaprotu kapeec taa jaapmelo tads cilveeks.Izklausaas vairaak peec taa, ka tu Kristiin esi konkurets kuram skauz vienkaarsi, bet paareejiem ieteiktu apskatiit darbinjus draugos domaaju juus sapratiisiet ka darbi ir labi kad tos pasi redzeesiet.

O Olga 08.07.2010

Sveika
Izlasiiju visu ko par mani uzrakstiijaat un man radaas jautaajums.Ja Juus esat pie manis bijusi un esat mana kliente tad varbuut juus vareetu pateikt kad juus pie manis bijaat un cik ilgi pie manis naacaat?Vai varat pateikt arii tiesaaku adresi ja patiesaam pie manis esat bijusi?

M Maija 08.07.2010

Tikai labas atsauksmes dzirdētas par šo meistari. Cena ir augsta, BET atbilstoša pilnībā! Ir starpība starp parastu uzkleksētu dizainu un smalku mākslas darbu!!! Te patiešām ož pēc konkurentes radītas melīgas anti-reklāmas :(

K kristīne 28.07.2010

privatmaja visai ģimenei, atsevišķa istaba nagu veidošanai, nevajag liegties, ka dizains tiešām loti atri ataug,
Olga, padomā, kas novecajiem pie tevis jau kādu laiku neiet, un ne vienmēr ja tev pasaka, ka nav vairs tādu līdzekļu nozīmē, ka nav tā ka iet pie kāda cita meistara - uz pusi lētāk un ļoti skaisti un kvalitatīvi - kaut vai paskataties draugos Eva berga - tik skaisti darbi un visādas akcijas, pa to pasu cenu varu uzlikt gan nagus, gan skropstas pie tada meistara ka piemēram šī minēta eva :)

K katja 28.07.2010

vispār tikai lētas sievietes sev klāj uz nagiem lētu laku-cenšoties sev uzsist cenu, pašas nevar ataudzēt nagus, tad līmē virsū, absurds, labak to naudu būtu ziedojušas patversmēm, pamestiem bērniem.

. ................ 28.07.2010

katja ko tu tur muldi, kādu cenu uzsist sievietes vēlas būt skaistas, ne jau visām ir tie nagi tādi ka var iztikt bez gela, sievietes strādā apkalpojošā sferā kur tā ir pat obligāta prasība sakopti nagi, katja varbūt tu esi tas dabas bērns ar bieziem nagiem, un mati lidz potitēm, visi jau nevar būt tadi dabas brīnumi ka tu.Lētas sievietes ir tās kuras tadu greznumu nevar atļauties.

H hihi 28.07.2010

piekrītu iepriekšējam komentāram:D

L Liene 29.07.2010

Ā, nu skaidrs, ka tā ir Evas reklāma, atvainojiet, bet pietiek paskatīties uz šo, manuprāt, bezgaumīgo sievieti, lai negribētos tur likt neko! Atvainojiet, ja kādu aizvainoju, bet tās ir tikai mans subjektīvais viedoklis, turklāt par gaumi nestrīdās! Par cenām, man, kā klientei, ir lielas aizdomas, ka var uzlikt nagus (skropstas) par 8Ls, tas ir meistara darbs, darbarīki, materiāli, kvalitatīvi materiāli, nevis ķīniešu kkas maskā dārgi un galu galā, tā ir mana, klientes veselība!
Olga, neņemiet galvā, Jūsu darbi ir māksla, turklāt te viss skaidri liecina, ka šī sūdzība ir vienkārši meistaru nomelnojoša nepatiesība!!! :)

š šoks 30.08.2010

Jocīga Kristīn Tu esi! Kvalitāte nekad nemaksās 8 vai 10 Ls. Olga savu darbu veic akurāti, kvalitatīvi un no sirds. Diemžēl tagad ir maz tādu Meistaru. Nesaprotu, kāda pasaulē Tu dzīvo, ja gribi saņemt kvalitāti - maksā. Ja negribi - iemērc nagus gēla bundžinā, tad lampā un aidā. Nevajag taisīt citiem neslavu, ja pati nekā nesaproti. Gribi staiga pie Evām vai ka cita, bet nenomelno tik tiešam labu meistaru. Pareizi jau ir - īsta latvietis ir tas, kuram ja pašam neiet dzīvē, pastāv vēlēšanas, lai otram arī neiet. Padod tik latvietim otru pusdienas un tas to ar prieku notiesās. Labak nodarbojies ar savam lietām un sakop savu mājas priekšu un tad runā pa otru slikti. Diemžel Tev kā pelēkajai pelei būs arī jāpaliek! Lai Tev veicas, Kristīn!

L Lalaa 09.02.2011

Ārprāc! Kā Olgas darbus vispār var salīdzināt ar Evas Bergas? Eva tak taisa tīrās šausmas!

V vērotāja no malas 09.02.2011

Sveiki meitenes. Jā palasiju komentaarus esmu tikai no malas veerotaaja, bet iegaaju olgas draugos un apskatijos vinjas darbinjus- PATIESHAM LJOTI SKAISTI darbi, protu novērtēt jo pati esmu speciāliste:) par cenu nezinu un skaudiigas nokaunaas:)))
Olga - turās . pie kaajas shie baumu kunkulji

L liga 10.06.2011

nezinu, bet no viņas arī ir nākušas pāris klientes un teikušas ka " meitenei" ir sakāpis galvā - jo esot krutākā meistere- bet nu pēc 2 nedēļas kabatas- un viss atlupis- itkā esot nomainijusi citu gelu, nezinu- bet dizaina tur nebija nekāda- un forma- bieza- naga gals- biezs- itkā vīlējot vajadzētu uztaisīt perfektu - bet tur izskatijās- uzlikts gels- un staigā- bez apvīlēšanas.
SKUMJI.

P piekritu 18.06.2011

piekritu pedejam kom.ir nakusas meitenes no Olgas.Nagi neatbilstosi cenai, bet ne jaw par to runa, bet par tiem debi...iem cilvekiem kas sez i-neta un doma ka tik kadam celt neslavu, jus divana pirdeji!Lieciet tac miera cilveku, paturi pie sevis savas negacijas, tiesam anti-reklama olgai ka ari parejam meistarem ka Evai, Ditai un parejam meistaritem.Vinam ir ari sava sirdsapzina, lai ar to mokas.Un ja jums tiesam kas neapmierina, vai kas atgadas ar nadziniem versieties pie meistares, lai labo vainu nevis publiski pazemojat meistaru, nevienmer 100% vainigs meistars, nagi nav muzigi un ietekmejas apkartejai videj, nevis var darit visu urkinat, spelet voleibolu un vel nez ko.PUBLISKS FUU NIKULIEM KAS LIEK SUDZIBAS PAR TADAM VISNOTAL SIKAM LIETAM.

E eur 24.09.2015

мой опыт у Ольги.

Материал на ногтях не держался, по словам создателя, виной являлись "свои ногти". Ногти настолько спиленны были до мяса что материл с куском ногтя отлетал.
Человек не знает и не чувствует меру уберания жирность с ногтя, он думает что это перепиливание, затем говорить что у клиента, собственные ''плохие тоненькие ногти''.
На данный момент, у другого мастера ногти просто неотразимые в прямом смысле, он их привел в порядок с первого раза, не смотря на то, что до какой степени они обезобразены. И ни намека на то, что будет что то отслаиватся, даже прочувствовав по превосходительному материалу, от того какой шелк и блеск он издает на ногтях, ту плотность и аккуратность.Эмоций небыла предела от отчаиния... И думала зачем я так загонялаль ходила туда где дорого и не качественно? и была тупа думая что действительно мои ногти плохие а мастер хороший.
ОРИГИНАЛНЫЕ баночки купленные на прямую со страны, напрямую от издательской фирмы, на эти баночки посмотриш аж глаза режет от ихний оригинальности внешне и внутри. Как бережные бриллианты на освешенной витрине что даже ни капли сомнения не возникает что будет плозо держаться на ногтях (Извените Это мой приятный шок и эмоции после Ольгинного ''качественного'' материала).

Про материал который выдается за очень качественный, который использует Ольга... Простые пластмасовые баночки без названия, купленые по интернету а может и вовсе разлиты из бочки, как дешевая солярка. Пару банок из выставок..
Мое мнение может и хороший... но для выше низкого уровня, и безусловно не из качественных и дорогих. Экономия присутствует.
Видно по баночкам и по одной старой лампе, где не удобно держаться руки..(У проф. не экономного мастера хорошие лампы и их 2 для обоих рук).
Делает очень долго, выдавая за аккуратность. Фккуратность- что и на 2 день ноготь слетает и не раз то было.

Безусловно есть люди у которых держатся и довольны, такая клиентура есть и у мастеровпо 10 евро, не обижайтесь вы особенные .
Но для широкого уровня, высокого класса профессионала, речи не может и быть.. цена не соответствует качеству! Да лучше чем в некоторых местах, если люди не знают, что такое действительно качественно! Решение правельное про цену что должна быть ниже за время и используемый материал.
У Ольги нету гарантии что ногти будут держаться у нее либо ногти не те, но только не она..
У проффесионалов ЕСТЬ всегда и жесткая уверенность что ничего не отлитит раньше 3-4 недель а то и 5 независемо КАКИЕ У ВАС НОГТИ это такой бред(тогда бы и дома высокие не строили если все так сложно). Девушки если возникла такая же ситуация, пробуйте менять и не думайте и не верьте, что на ваших ногтях не будет держаться, только потому что они не такие как вам внушают... не может быть такого, что нельзя на них ничего приклеить, еще как можно, технологии сейчас высокие, просто мастера ЭКОНОМЯТ и не развиваються. Под каждые ногти свои материалы и техники у профф. есть все. И хорошему танцору вечно все мешает.
Извените это не Антиреклама. Это Мое мнение и соглашение что цена полностью не соответсвует качеству и услугам.

B Brjunetka 30.09.2015

Мда, делала она мне ногти 4 часа и ето только на руках без профилактики. Ногти в начале были очень красивые, недельку подержались. А цена действительно заоблочная для такого качества. Убедилась не все что дорого, хорошо. Хотя есть у нее постоянные клиенты...

A Anna* 15.10.2015

Esmu Olgas klients jau vairākus gadus un varu droši teikt, ka Olga ir augstas klases profesionālis un tādus dizainus kādus taisa Olga vispār nekur citur neesmu redzējusi. Es profilaksi taisu ik pēc trīs nedēļām. Visu šo laiku nagi turas ideāli, bez kabatām un nekas man tur nekad nav atlidojis nost. Man patīk ja nagus taisa plānus, jo tad tie izskatās dabīgi. Olga vienmēr ar vislielāko rūpību ievēro visu tieši tā kā es vēlos.

Nezinu kā vispār pietiek bezkaunības riebeklības par viņu rakstīt. Varu droši teikt, ka Olga ir ļoti atsaucīga, vienmēr uztaisīs tieši tādu dizainu kādu klients vēlēsies un cena ir pilnīgi atbilstoša kvalitātei. Ja cilvēks ir skops pats priekš sevis, viņam neviens netraucē taisīt nagus pa 10 eur pie kāda cita. Pilns ss.lv ar "meistariem"...

Personīgi man ir pilnīgi vienalga, Olgai ir veca vai jauna lampa, ielien tur viena vai divas rokas. Es kaut vai pa vienam nagam pie viņas žāvētu lampā un pasēdētu arī ilgāk, jo droši zinu, ka tas būs tā vērts.

Nelaimīgajai meistarei, pie kuras ir aizgājusi meitene kura sevi sauc par "eiro" :), (ja protams tā vienkārši nav konkurente, kā visticamāk arī ir) novēlu izturību, jo jauno klienti interesēs nevis nagu kvalitāte bet kā izskatās gēla burkas vai UV lampa un galvenais, lai tas viss būtu lēti...

E eiro1 24.10.2015

Я не конкурентка нет. В первую очередь, я вас не оскорбляла, чтоб вы меня бестыжей называли. То что она ля ля, со всеми и вы ее подружка ето уже понятно. Из дизайна сколько она лет работает, чем любит возвышаться только одного стиля цветочки и умеет.. ничего больше. Никаким совершенным исскуством и полетом фантазий не пахнет. Нет я не жадная, просто адекватная, и у каждого качества товара должна соответсвующая цена быть, мое мнение пооолностью не соответствует. А сейчас я плачу 40 с чем то евро зависет от того сто я хочу. Быстрее качественнее и проффессионально по настоящему. Мастер развиваеться а не только одни и тежи цветы делает.. покупает больше материала и КАЧЕСТВЕННОГО А НЕ ТАКОГО КАК У ЭТОЙ БАРЫШНИ В ПЛАСТИКАХ БЕЗ НАЗВАНИЯ.Я ЗНАЮ ЗА ЧТО ПЛАЧУ.Довольна не жалко. А от той противно много хочет а экономит по скупому ууужас.