www.sudzibas.lv Olga Lipina Neprofesionāla attieksme

Olga Lipina - Neprofesionāla attieksme

Sākoties vīrusu laikam, arī es kādu "noķēru". Iesnas, klepu, kakla sāpēs mēģināju ārstēt ar aptiekā ieteiktajiem līdzekļiem. Bet naktī pamodos no 38,3 gr. temp, iedzēru paracetamolu. Loģiski, ka no rīta gāju pie ārstes. Kur saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju. Man izmērīja temperatūru un tā bija normas robežās (kas varētu būt loģiski, jo iedzēru paracetamolu). Ārste paziņoja, ka esmu vesela un tikai simulēju, lai dabūtu slimības lapu (bez, kuras varēju arī iztikt). Pateica, ka neesot vīrusu laika, tātad man arī nevarot būt nekāds vīruss. Slimo tikai smēķētāji vai pasīvie smēķētāji. Ieteica arī mainīt ģimenes ārstu, ja gribot simulēt. Kad jautāju, ko lietot iesnām un iekaisušajam kaklam, saņēmu neskaidru atbildi ar piebildi, ka tie ir bezrecepšu medikamenti. Tā arī neguvu skaidrību, kādi medikamenti jāiegādājas. Vai tiešām veseliem cilvēkiem normālā ķermeņa temperatūra ir virs 38?Ļoti neprofesionāla un riebīga attieksme.

B BIBIS 29.12.2015

olgai latvieši nepatīk - tas arī viss!!!