www.sudzibas.lv Oļegs Smirnovs Slikts serviss, krāpšana

Oļegs Smirnovs - Slikts serviss, krāpšana

Oļegs Smirnovs (runā latviski) ir jumiķis no Siguldas, strādā Rīgas reģionā, telefona numurs 200**211. Strādā kopā ar draugu Māri. Šos "meistarus" es nolīgu pagājušajā gadā (2018. gadā), lai labotu manas mājas jumtu Inčukalnā. Viņi veic ļoti sliktas kvalitātes jumta darbus, daži no līgumā paredzētajiem darbiem nemaz netiek veikti, bet prasa par tiem samaksu. Sākotnējā tāme ir mazāka nekā citiem meistariem, taču darba gaitā tā tiek palielināta uz pusi. Materiālu vienmēr nav pietiekami - visu laiku ir jāpasūta papildu materiāli, čeki par materiāla samaksu nedod, vienmēr prasa avansu par darbu. Ļoti slikti jumiķi, es nevienam neiesaku viņus nolīgt - mocījos ar viņiem, līdz viņus izraidīju.

Andrejs

O Oskars 26.07.2019

Nav ko ņemt lëtākos.

A Andrejs1969 26.07.2019

Daļēji no taisnības tev ir, bet dargs arī var būt negodīgs. Galvenais ir ņemt pārbaudītus meistarus ar labu reputāciju.

R Ringolds76 15.02.2021

Vienmēr esmu teicis darbs adekvāts samaksai gribi pa lēto negribi maksā tā arī taisīs, taču mana pieredze ar šiem meistariem ir diezgan pozitīva , nolīgu viņus 2020 g julijā likā valcētu jumtu savu darbu čaļi padarija labi ātri un kvalitatīvi taču samaksa nebija lēta , bet tas bija tā vērts , ieteicu viņus saviem paziņām arī viņi bija priecīgi , tāpēc pirms jūs nolīgsiet kādu padomājat vai ir vērts taisīt pa lēto kā saka skopais maksā 2x