www.sudzibas.lv Oļegs Galakrodzinieks Narkomāns-krāpnieks

Oļegs Galakrodzinieks - Narkomāns-krāpnieks

Uzmanieties un neuzticaties Oļegam Galakrodziniekam!!! Viņš ir pilnīgs un galīgs narkomāns, narkomāns ar lielo burtu, kurš gatavs pārdot visu, pat savu māti, nerunājot jau par citiem!!! Viņš pēdējā laikā vazājās pa Vecrīgu, bet pats ir no Ķengaraga. Viņa nodarbes ir narkotiku tirdzniecība, zagšana, zagto mantu tirdzniecība un lēta krāpšana!!! Ļoti ceru, kaut arī tas ir grēks, ka viņš beidzot pārdozēs un būs miers no viņa!!!

D

L Lepi 28.10.2008

Visiem jāpārdozējas, lai nemaisās viņi ģimenei un citiem dzīvot un lai ķer kaifu tajā pasaulē.

L Laura 29.10.2008

Viņš jau arā no cietuma ir?????? No viņa ir jābaidās visā nopietnībā! It kā ģimene normāla naudīga, rada normālu iespaidu! Pats oļegs ar rada kārtīga cilvēka iespaidu, bet patiesībā ir neprognozējams var arī pastrādāt tādas lietas par kurām pat iedomāties nevar!!!

D Dray 29.10.2008

Jā, Laura, viņš jau ir ārā, pat vairāk, jau gatavs pa jaunam iesēsties! Tiešām žēl viņa ģimeni, māti, brāli, vecomāti, pat tie viņam nav vairs svēti!!!

L Laura 29.10.2008

Stulbums!!! Sasejas ne ar tiem tika iesedinaats, cietuma zinu ka negaja viegli, tagad araaa un atkal viss no saakuma!!!

D Dray 29.10.2008

Secinājums: nav prāta, skaiti - kroplis!!! realitāte!!!