Oļegs (elektriķis, t.25156410) - Elektroinstalācijas darbi

Puisis sludināja ss elektrtriķa pakalpojumus, bija nepieciešams dzīvoklī iegremdēt 2 istabās vadus sienās. Atnāca kopā ar kolēģi, apskatījās visu, pateica cenu 60-70 EUR. Kad sāka darbus, pateicu, ka vajadzēs vēl 4 kontaktus papildus, teica, ka būs nedaudz dārgāk uz ~ 80 EUR.Pēc pirmās istabas darbu pabeigšanas atziņa - nav klausījies, ko teicu par slēdža novietošanu (teicu, lai ieliek zemapmetuma slēdzi vecā slēdža vietā) - šie novietojuši 5 cm augstāk (ļoti neērti, īpaši, ja ievēro, ka dzīvoklī pārējie slēdži ~vienādā augstumā. Teica, ka baigais darbs būtu, lai pazeminātu, bet teica, ka pēc pāris dienām atskries un izdarīs.Nākamajā dienā pabeidza otrā istabā darbus un, pašam nezinot, no mana tēva prasīja par visiem darbiem EUR 160 (biju viņam teicis, ka solīja ~80 EUR). Pēc tam abi darboņi pazuduši, neatbildēja nedz uz zvanīšanu, nedz sms.Esam palikuši ar nevajadzīgi paaugstinātu slēdzi vienā istabā, un par visu samaksājām 2x vairāk, nekā sākotnēji solīts. Secinājums - darbus dara, bet attieksme un solījumi zem katras ticamības. Haltūra un neprofesionāla attieksme.Ieteikums - ja riskējat ar viņiem, tad visu rakstiski saistoši, lai nebūtu nekādas cenu svārstības un neizpildītie solījumi. Neskatoties uz to, ka pašiem vēl nepieciešami citi elektrības darbi, nesaukšu šos darboņus un turpmāk ar citiem būsim gudrāki.

Inženieris 24.08.2014

Esat dzirdējis, ka "Skopais maksā divreiz"? Pilns ss.lv ar haltūristiem un krāpniekiem, kuri tieši uz tādiem kā Jūs (lēta darbaspēka meklētājs) uzdzīvo zaļi.

Bet Jums šī jau nav pirmā reize, tāpēc vien atliek pašiem izdarīt secinājumu!

L lauris.bocs 14.12.2015

Abos gadījumos nonācām pie sekmīga rezultāta bez papildus sadardzinājuma, jo tie, kas pabeidza, izpildīja pie reizes kopā ar citiem darbiem, līdz ar to par 2x maksāšanu doma nevietā. Piedevām - ss lv ir reizēm jāizmanto, jo nevar personiski uz 24 h izsaukuma dabūt katru sevis pierādījušu meistaru. Līdz ar to "gudrais" maksātu ar laiku vairāk kā 2x, ja tikai noteiktu meistaru grib pie sevis sagaidīt :)