www.sudzibas.lv Oļegs/ [email protected] Nekvalitatīvi izdarīts darbs

Oļegs/ [email protected] - Nekvalitatīvi izdarīts darbs

Oļegs ar savu palīgu veidoja Jumta konstrukciju, ik reizi uz maniem aizrādījumiem, teica, ka visu izdarīs, protams darba procesā viss tika aizmirsts. Pašiem savu instrumentu nav, strādāja ar maniem instrumentiem (zāģi, trepes, āmurs, cirvis utt.). Jumta segums vietām aizmirsts pieskrūvēt, loksne 4m garumā, vispār nav pieskrūvēta. Balsti spārēm, centās man iestāstīt, ka nav vajadzīgi (laidums 5m). Vēja kastes izveidē, atkal ieradās bez instrumentiem, centās iestāstīt ka vagon dēlis jākrāsi 1x. Pavirši izdarīts darbs, pēc kā, dabūja citi meistari daudz ko labot.
Oļegs 20015211 [slēpt]@inbox.lv Sigulda

K

Правильно,что написали.Учить таких гадов надо.Сама сейчас в такой ситуации.

Работяга 28.11.2017

Professionali meistari jums neko nedaris.. vini visu salauzis un taisis no jauna.. tagad sapratams kadus jus meisterus sev iekartojat..

A AGr 30.11.2017

Man liekas, ka labs profesionālisma indikators jau bija tas, ka "profesionālim" nemaz nav savi darba instrumenti. Tālāk tur nemaz nebija jēga ielaisties.

Работяга 30.11.2017

Pilnigi piekritu, vini savaktu savus instrumentus un klients sajutitu savu histeriju uz savas adas!

L Laika prognoze 11.04.2019

Nekas nemainās šim darbonim arī pēc gada. Darbus nepabeidz, melo, savas kļūdas cenšās pārlikt uz cita (biežāk - pasūtītāja) pleciem. Tiklīdz jūt problēmas - uzreiz pazūd.

A Andrejs1969 26.07.2019

Arī biju sastāpies ar šo "meistaru". Oļegs Smirnovs ir jumiķis no Siguldas, strādā Rīgas reģionā. Strādā kopā ar draugu Māri. Šos "meistarus" es nolīgu pagājušajā gadā (2018. gadā), lai labotu manas mājas jumtu Inčukalnā. Viņi veic ļoti sliktas kvalitātes jumta darbus, daži no līgumā paredzētajiem darbiem nemaz netiek veikti, bet prasa par tiem samaksu. Sākotnējā tāme ir mazāka nekā citiem meistariem, taču darba gaitā tā tiek palielināta uz pusi. Materiālu vienmēr nav pietiekami - visu laiku, kad jums ir jāpasūta papildu materiāli, čeki par materiāla samaksu nedod - vienmēr prasa avansu par darbu. Ļoti slikti jumiķi, es nevienam neiesaku viņus nolīgt - mocījos ar viņiem, līdz viņus izraidīju.