LV RU
www.sudzibas.lv Olaines policija Olaines policijas darbinieks sit nabaga sievieti pa seju...

Olaines policija - Olaines policijas darbinieks sit nabaga sievieti pa seju...

Es - Vitālijs, 2011gada 23aprīlī ap plkst.19:00 biju dzīvoklī, - Olainē, Jelgavas ielā un stāvot pie loga skatījos ārā, ieraudzīju sievieti, kura gāja uz "jauno, policijas novietojumu Jelgavas ielā".
Šī sieviete iegāja pa durvīm un ilgi neaizturoties tur izgāja ārā ar diviem policistiem ap 19:02. Pēc novērojuma, ap 19:03 - kautko nesarunāja un sieviete izvicināja pret mašīnu ar somu("iespējams" aizkāra mašīnu), taču viens no tiem diviem policistiem, atļāvās ātri noreaģēt uz notiekušo(somas vicināšanu, iespējams starp viņiem bija arī vārdu maiņa), tātad policists ātri pieejot pie sievietes un es novēroju caur logu: policists sit pa galvu sievietei(cik stipri vai trāpīgi nezinu, bet izskatījās ka neglaudīja!). Pēc apm. 1-2min es izgāju ārā un redzēju policijas mašīnu braucam man pretī, tas ir prom no Notikuma vietas, paceļot roku es devu zīmi apstāties un piegāju pie apturētās mašīnas, policijas darbinieks(šoferis) atvēra logu un blakus šoferim sēdēja sitējs, es prasīju šā policista vārdu un uzvārdu, bet man to nenosauca un es aizgāju. Zvanot uz 112 mani savienoja gan ar Olaines policiju, parunājot par notikušo, nebiju apmierināts, jo piedāvāja: uzrakstīt iesniegumu kurš "tiks izskatīts...", kautgan pēc notiekošā-sitiena apm. pēc 1min. izgāja vēl no policijas, kopā to bija apmēram 3 vai 5darbinieki. Tātad to sievieti kā sapratu vēl aizveda līdzi uz kameru(tā man paskaidroja, kad ierados bijušajā vai vēl esošā policijas iecirknī). Kad notiekošo izstāstīju dežurantam, tuvumā bija apm. trīs blakus stāvošie(3 policisti ieskaitot dežurantu), un blakus vēl viens(iespējams apsardzes darbinieks). Pēc dežuranta atbildes apm. šādi: policijas darbinieks rīkojās kā vajadzēja. Pie sievietes mani nelaida aprunāties vai paskatīties uz viņu. Uz jautājumu: vai dežurants attaisno policijas darbinieka rīcību? dežurants atbildēja, ka esot neitrālā persona - apm. tā. un... turpinājums nav ilgs. Zvanot Valsts policijai, lai pastāstit notiekušo, mani ātri, daudz neuzklausot un neizprotot situāciju, ka man jārunā tieši ar Valsts policiju savienoja ar Olaines policijas dežurantu... nu, tā.
Ceru, ka policijas darbinieks savā sirdī to nožēloja. (sievieti vēl neesmu redzējis).

V

Komentāri (3)

L ligi 26.04.2011

Dzīvoju blakus šim policijas iecirknim, aprakstīto situāciju redzēju, Vitālijam nav taisnība, sieviete bija pamatīgā alkohola reibumā, neviens viņu nesita, tieši otrādi, viņa pati uzvedās agresīvi, policisti viņai lika iet mājās, gulēt, bet viņas piedzērusī balss bija dzirdama pa visu ielu, izskatījās, ka sākumā viņu pat negribēja nekur vest, tikai, kad sieviete nevarēja nomierināties, to iesēdināja mašinā... cilvēki pirms rakstat sūdzības, derētu vispirms noskaidrot, vai tiešām ir tā, kā jums liekas...

O olainietis 27.04.2011

Ligi - uzraksti savu īsto vārdu un tālruņa numuru

V Vitalijs 04.05.2011

Sveiki vēl reiz.
Augstāk aprakstītā sieviete pateica, ka viņa bija piedzērusies un ka iespējams viņai neviens nesita, vismaz neatcerās. Zilumus uz vaigiem vai acīm itkā nepamanīju(pagāja apmēram 5dienas kad satiku). To, ka policists ātri gāja pie sievietes ar paceltu roku - itkā sitienam gatavotu, to es atceros vēl, taču varbūt tas bija ne pa seju, bet piemēram pa kautkurieni, - kad cilvēks redz ka viņam uzbrūk un vai nu pagriežas cik var, vai kautkas cits...
interesanti, ka uz manu sacīto iecirknī, par to, ka policists sita pa seju sievietei, netika atbildēts: tā nebija. ...bet tika sacīts kautkas apmēram tā: policists rīkojās kā vajadzēja... utm. Nu ko darīt, nākošreiz mēģināšu nofiksēt tā, lai nebūtu pēctam jādomā - bet ja nu tiešām viņš neiesita. Īstenībā esmu gandrīz uz 100% pārliecināts, ka tas sitiens notika - mērķējot uz seju, un kad es ieraudzīju "Ligi" komentāru, no sākuma es padomāju apmēram tā: kā tā var apmelot mani, bet ar laiku kautkādas šaubas, kuras man lika domāt par pierādījumiem utt, aizveda mani līdz tam, ka tagad nevaru vairs 100% sacit ka policists iesita tai sievietei pa seju, ehh, savādi. Es tagad tā domāju: ja policists nebūtu ātri piegājis pie sievietes un sitis sejas virzienā, vai man vajadzētu taisīt logu un bļaut apm. tā: ej policist, ko tu dari!? ...un izvilkt ātri telefona videokameru un sākt filmēt? un pēc sliktas filmēšanas, turklāt kad vairs itkā nesita ātri iziet ārā un apstādināt mašīnu un prasīt policistam vārdu un uzvārdu, lai paziņot par to, ka tāds un tāds policists sita pa sievieti... savādi, bet domāju ka es to visu darītu tad, ja tas tiešām sistu viņai pa seju... eh.
Dievs Tas Kungs visu zin un visu redz. Viņš ir tiesnešu Tiesnesis. Viņš tiesās tautas.

(mana lūgšana tam Kungam: Kungs, piedod ja maldos kaut vienā vismazākajā lietā, piedod lūdzu man).

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes