Okartes akadēmijas auto izsole - Izsole

Kā Jums liekas - vai okartes akadēmijā auto izsole bija pavisam godīga?
Es sūtīju SMS jau pirmajā vakarā ar cenu 3, 85 Ls un jau pēc pāris minūtēm man atnāca SMS, ka šī vairs nav unikālā zemākā cena. Tātad minimums 770 cilvēki jau bija nosūtījuši SMS, kas ir zem 3, 85 Ls. Un kautkā nemaz neticas, ka divu nedēļu laikā tā arī neviens nepārsita cenu 4, 45 Ls. Stranna - ņemot vērā ka Latvijā ir ļoti daudz azartisku cilvēku.

D

J Juris 15.04.2010

Kāds pirms Tevis jau bija nosolījis 3.85. Katrā gadījumā tāpat tas viss liekas liels bull šits.

H Haralds 16.04.2010

tas nebūt nenozīmē ka visas summas līdz 3.85, katru santīmu, bija nosolītas. piemēram, nosolītas summas
1, 1, 4, 4, 5, 6, 6, 6,

šajā gadījumā mazākā unikālā ir 5, un santīmi 2 un 3 vēl pieejami solīšanai kā iespējamie mazākie unikālie.

K kedzus 25.04.2010

Tā noteikti nav, jo varēja būt aizsisti piemēram visi skaitļi līdz 30ls, bet neviens no LV iedzīvotājiem nebija nosūtījis dažas summas, piemēram 445, un dāma trāpīja.
Tu jau arī nesūtīji visus ciparus no 1-385... tātad varbūt kāds aizsūtīja 384, tad tu kā OTRAIS aizsūtīji 385, kura bija unikāla bet ne zemākā un TREŠAIS izsoles dalībnieks arī aizsūtīja tavu ciparu. Tātad šāda lieta varēja notikt ja balsojāt kaut tikai 3 cilvēki...

BET Ja es šovakar nebūšu izsoles uzvarētājs, tad man ir sūdzības, kuru skaits pagaidām ir 6 - par šo izsoli...

Z zigmars 26.04.2010

abjebalovka cilvēki mīļie. par to sms sūtīšanu viņi jau sen ir atpelnījuši tādas 3 mašīnas.

E Erps 28.04.2010

Bet neviens ar varu nespiež Jums sūtīt SMS, katra paša ziņā ir riskēt vai neriskēt. Cik cilveku palika muļķos zin tikai šī pasākuma organizatori, bet vienam paveicās.
acīmredzot "atsaucība" bija uz urrā, ja uzreiz varēja likt vēl vienu auto izsolē.
Vinnētājam protams forši... auto praktiski par baltu velti, nu tikai jāaizsūta laimīgā ciparu kombinācija + vēl tie daži lati jāsamaksā!
Man tik nav skaidrs, vai par šīm loterijas māšīnām nav kaut kāds nodoklis jāmaksā, vai to organizatori sedz.
Atceros savulaik, kad Molā tie cilvēki turējās pie Mustanga kurš ilgāk izturēs, tad čalis, kurš to auto vinnēja tā arī netika pie braukšanas, jo nespēja samaksāt VIDam dažus tūkstošus Ls.

K Kaspars 05.05.2010

Nodoklis būtu jāmaksā, ja iegūtā laimesta vērtība ir virs 500 LVL. Nodokli var maksāt arī izlozes īpašnieks, bet tā kā noteikumos par to nekas nav teikts, tad nodoklis vien būs jāmaksā laimesta ieguvējam, tā sauktajam, laimīgajam! :D

A aligars 09.05.2010

sapelnijushi jau vinji ir kaadas 50 mashiinas... tapeec arii nodkli vinji maksaa laimeejusham cilveekam nav jaamaksaa nodoklis

K KP 09.05.2010

Es vispār neticu, ka šis konkurs ir godīgs, tur jau uzverētāji zināmi!!!

S Sarmīte 09.05.2010

Vai kāds ievērojis, ka auto izsolīšanā kūdītājā ir tāpati Liene, kas LNT kanāla Lielais jautājums!?
Un internetā- autocena.lv, vai visiem izdodas ieskaitīt balsošanai par balsošanas iespējām?
O! Un vēl... Vai visi internetā pēdējās pusstundas laikā pirms solīšanas beigām, varēja solīt?

: :) 09.05.2010

Džīīī...nu ko te peraties? Pilnīgi normāla lieta- izsole ar zemāko unikālo cenu, kas tur tāds dīvains, Negodīgs utml? Neba pirmā, ne pēdējā tāda lieta. Apkārt netā pilns ar tādām izsolēm ir bijušas un būs.

R reinis 18.05.2010

Viss Okartes Akadēmijas šovs ir ļoti negodīgs un amorāls