Ogu Aģentūra, Sandijs Stendze - krāpniecība

Iesaku neielaisties nekādās darījuma attiecībās ar tipu vārdā Sandijs Stendze un viņa uzņēmuma www.oguagentura.lv

Pavasarī no viņa iegādājos 5000 zemeņu stādus MWB Sonata, kas it kā nāk no Holendes, Iestādīju vairākos nošķirtos laukos. Rezultāts viens un tas pats - izmira 60% no visiem stādiem. Jāpiemin, ka viens stāds man izmaksāja 32 santīmus. Augu laboratorijās atrada veselu slimību kokteili un visur kā viens man speciālisti apgalvoja, ka stādi bijuši inficēti jau pirms man tos atveda Sandijs. Sandijs, lai arī sākumā apstirpināja, ka stādi tiešām varētu būt infocēti jau Holendē, atteicas kompensēt jebkādus zaudējumus un pateica, ja es tiesāšoties ar viņu, viņš vienkārši pateikšot, ka neko man nav pārdevis, lai gan man ir gan e-pasta sarakste, gan bankas pārskaitījuma kvītis utt. Nevis godprātīga uzņēmēja, bet lupatas cienīga rīcība! Jāpiemin, ka sākumā pēc Sandija ieteikuma stādus pirku bez papīriem.

Aiciju neielaisties nekādos darījumos ar cilvēku vārdā Sandijs Stendze, vēl jo vairāk kā pats vēlāk noskaidroju, viņam neesot nemaz likumiskas tiesības tirgot šādus stādus, nemaz nerunajot par to, ka netiek maksāti ari nodokļi no viņa darījumiem.
Pats painteresējos pie citiem lauksaimniekiem, kas no viņa iegādājušies stadus un arī viņi apgalvo, ka stādi slimo un mirst. Turklāt neesmu arī vienīgais, kas ar šo tipu it vēlējies tiesāties.

Z

S smīkņa 05.07.2013

Ar tādu tirliņu vajag tiesāties kaut vai tikai principa pēc.

S sīkstule 08.08.2013

Labi, ka cilvēks pastāsts savu negatīvo pieredzi. Taisījos Ogu aģantūrā pasūtīt stādus, nu gan vairs nē. Patiesībā no slimībām ir ļoti grūti tikt vaļā. Ir jāprasa kompensācija gan par neiegūto ražu, gan pasākumiem slimību apkarošanai. Kur skatās AAD? Latvijā par lielu naudu ieved grūti apkarojamas slimības!