Ogres veterinārā klīnika (Upes pr 13) - Neprofesionāls ārsts

Nekādā gadījumā neiesaku doties uz Ogres Veterināro klīniku (Upes pr. 13), ja Jums rūp sava dzīvnieka veselība.
Situācija - privātmājas teritorijā ienāca svešs kaķis, kā rezultātā - kautiņš ar manu kaķi, kuram tika savainota kāja. Devāmies uz tuvāko pieejamo klīniku, kur veic ne tikai apskati, bet arī rentgenu - Ogrē, Upes pr. 13. Pārsteigums jau bija par to, ka, dzīvnieku neapskatīja, neizmeklēja, vien vizuāli novērtēja, ka noteikti nepieciešams rentgens, jo acīmredzami, kaķa pirksts ir traumēts un tā novietojums nav normāls. Kā arī, dzīvnieks cieta lielas sāpes.
Kaķa ķepai tika veikts rentgens, un man pateica, ka cietušais pirksts ir lauzts, viss deformēts un ārstēšana nav iespējama, tā kā kaķim nav iespējams nofiksēt pirkstu, lai tas spētu pareizi saaugt
. Lai dzīvniekam nebūtu ilgstoši jācieš sāpes un jāmokās, mums tika ieteikta pirksta amputācija, kuras izmaksas ir līdz 150 eur. Uz amputāciju bija iespēja pierakstīties tikai nedēļu vēlāk. Tika izrakstītas pretsāpju zāles un braucām mājās gaidīt operāciju.
Gaidot pierakstu un redzot, ka kaķis ar katru dienu jūtas arvien labāk- skrien un lec tā, it kā nekas nebūtu noticis, radās aizdomas, ka diagnoze "lūzums" tomēr nav pareizs.
Dienu pirms nozīmētās amputācijas izdevās tik pie cita vetārsta (pie tā, pie kura dodamies vienmēr). Pēc kaķa apskates, izrādījās, ka pirksts NAV lauzts! Tikai izmežģīts! Sekunžu laikā pirkstiņš tika ielikts atpakaļ vietā un viss! Nekādu problēmu!
Savukārt, ja mēs būtu uzticējušies Ogres klīnikai, būtu ne tikai samaksājuši summu - 150 eur par amputāciju + pārējās ar to saistītās izmaksas, bet arī lieki pakļāvuši dzīvnieku narkozei, nevajadzīgai operācijai un sāpīgam atveseļošanās periodam.
Gribu vēl reiz piebilst, ka vizītes laikā Ogrē kaķis netika izmeklēts vai pārbaudīts. Jautājums tika uzdots man - vai ir vēl kādas traumas? Nedomāju, ka tas ir normāls jautājums no ārsta puses, jo to vajadzētu noteikt tieši viņai.

_

I Ilona Miezīte 18.12.2023

Ogres Veterinārā klīnika,Upes prospektā 13, neiesaku apmeklēt. Nav vadošā daktera un nav komandas darba- kā saka " viens griež- otrs šuj atpakaļ!" Līdz ar to cieš dzīvnieciņi un to saimnieki :(( Tā ir katastrofa!