www.sudzibas.lv Ogres Veterinārā Ambulance Slikts servis, naudu iekasē, bet konkrētu atbildi nesniedz. Izsaka tikai minējumus

Ogres Veterinārā Ambulance - Slikts servis, naudu iekasē, bet konkrētu atbildi nesniedz. Izsaka tikai minējumus

Pirms Ziemassvētkiem kaķi aizvedām uz Ogres Veterināro Ambulanci(OVA), kur vērsāmies pēc palīdzības, jo kaķis pēkšņi sāka pilināt uz zemes un netipiski izturējās. Tā kā esam jauna ģimene ar diviem maziem bērniņiem, mums finanses ir svarīgas-jautājām, cik būs jāmaksā par vizīti. Viņi atbildēja, ka līdz 30 e, bet kad kaķi atnesa atpakaļ no kabineta, vīram paprasīja 79e, kas, protams, viņu šokēja. Viņš teica, ka nebija rēķinājies ar tādu summu, bet ārste mierināja, ka viņiem tak es°ot arī iespēja norēķināties ar karti. Tā nu mēs sakodām zobus un samaksājām.
Nākamajā dienā atkal dzīvnieks bija jāved uz apskati, par kuru teica, ka būs jāmaksā līdz 10e, bet,prota°ms, atkal esot bijis jāveic neplānoti darbi, kas izmaksājot 29.60e. tikai vienu reizi viņi paņēma 9.50, bet pārējos apmeklējumus- 39.90e vai 29.60e- es kritu izmisumā un vīram teicu, ka vairāknevaram atļauties, un tad pienāca reize, kad ārste teica, ka noteikti vajagot uztaisīt analīzes kas izmaskāšot 30e un rezultāti būs zināmi tikai pēc nedēļas-viņi piezvanīšot un paziņošot par rezultātiem, jo tikai tad uzzināsim kādas zāles kaķim drīkstēsim dot, lai izārstētu.
Bija pagājušas divas ned, bet atbildi nesaņēmām. Kad vīrs aizbraucauz ambulanci un palūdza rezultātus, ārste atbildēja, ka viņi nekad nekopējot šo inf. Uzdevām jaut.par kaķa veselību, bet atbildes tā arī nesaņēmām, jo analīzes esot ļoti labas, betuz apskati tomēr vajagot atvest. Tā nu nesaņēmuši atbildes uz jaut., lūdzām lai ar roku uzraksta analīžu rezultātus, ar kuriem brauksim pie cita veterinārārsta, jo šajā kantorī es vairs neatgriezīšos!!!
Lieki pieminēt, ka tieši šajā iestādē pirms pusgada mūsu kaķim tika veikta kastrācija, pēc kuras arī visas problēmas sākās! Kauns!

I