Ogres Slimnīca - Krimināla attieksme

Attieksme krimināla!!! kamēr neiedosi kukuli, vari vnk nomirt! ir bijuši gadījumi, kad cilvēks nav sagaidījis ārstu pēc atvešanas ar ātrajiem uz šo slimnīcu un nomiris!!! Piemēru ir daudz, bet nepietiks vnk vietas šeit! Cilvēki, izvairieties no šīs iestādes!

N

T taisnība 31.03.2007

Piekrītu pilnībā!

S Sandra 20.04.2007

No Ogres slimnīcas tik tiešām ir jāizvairās. Tur cilvēkam vienkārši atļauj nomirt. Kā kaut ko tādu vispār var pieļaut? Kur paliek ārsta nodotais zvērests?

A anna 27.04.2007

O da!! Ogrskaja boljnica, eto sto sto!! Sama lezala v ginikologii, eto uzas!hotja rozala tam ze v rodovom otdelenii, i popala k horosej akuserke, slava bogu sto bila eje smenja, Gerda Cernishkova! Boljsoe ej spasibo!i Njanecka uhazivala kak za svoej vnuckoj, tak kak ja bila posle kesarevo. V obsem ostalasj dovoljna. A hirurgija eto voobse nonsens! Docka upala i stala boletj ruchka, bilo vecerom, poehali v priemnij pokoj, i hirurg nam zajavil sto u neje kosti ne lomajutsja, a gnutsja, i svjazki ne rvutsja, a rastjagivajutsja!!! Tak sto ne volnujtesj i edte domoj! Okazalosj sustav viskocil v plece, no mi eto uznali toljko v rizskoj detskoj!

A Anna 11.01.2008

Jā, tā ir taisnība - no pieredzes saku! Pretīga un kritiski zema attieksme pret pacientu!

X Xenon 21.01.2008

Ogres slimniica ir pilniigs SUUDS!! Nekaadaa gadiijumaa nedodaties uz Ogres slimniicu, vieniigi ar nosaciijumu ja tieshaam gribat mirt! Bet ja juus esat tikuši ogres slimniicaa pasham negribot un nezinot! Tad vienalga kuraa nodalaa un kuraa staavaa juus tur esat BEEDZIET PROM, ja nevarat tad labaak leeciet araa kaut vai pa logu tas tomeert buus droshaak un labaak nekaa palikt slimniicaa!

Staastu no pieredzes! Gruutnieceem tu vispaar ir naaves smaka! Man draudzene staastiija kaa tur GRUUTNIECE NOMIRA PATEICOTIES OGRES SLIMNIICAS AARSTIEM!!!

Un pashai draudzenei izrakstiija nepareziaas zaalees kuru deel dabuuja pamatiigu reetu no nekaitiigas mazas puutiites!!!

S SPhcT 22.01.2008

Ogres slimnica mana sieva noguleja 3 dienas tikai lai vinu noverotu.. Bet vajadzeja veikt parbaudes un sonografiju protams kad tas cilveks atvalinajuma un aizvietotajs tikai steidzamos gadijumos un kad sapeja veders ta ka bija javed uz slimnicu tas galigi nebija steidzams gadijums.. Taka man ir arsta pieredze tad varu teikt ka tur aprupe ir kriminala un izcili zema limeni.

J Juris 05.02.2008

Jau daudzus gadus Ogres slimnīca ir viena no sliktākajām slimnīc]am Latvijā. Pats vairākas reizes esmu ārstējies šai iestādē.Noteikti nevienam tur atrasties kā slimniekam neieteiktu.Tagad kad jūtu kad man paliek ļoti slikti sēžos vilcienā un braucu uz Rīgu,ja arī Rīgā nokītu besamaņā vismaz ir cerības izdzīvot.Atliek tikai pabrīnieties kā slimnīcas vadība un veselības ministrija to nolaidību vispār pieļauj.

S suzanna 21.02.2008

Jā, es arī tur dabūju pagulēt. Gāju uz plānveida operāciju gin.nodaļā saistībā ar aizaugušiem olvadiem pēc iekaisuma - laproskopiju. Pēc operācijas mani paaicināja un ārsta kabinetu un teica tā: "Ziniet, mums liekas, ka mums operācija izdevās - mēs palaidām pa olvadiem zeļonku, un mums likās, ka tā izgāja tiem cauri. Mēs jums varētu parādīt arī kino, ko ierakstījām, bet kādā brīdī nodzisa gaisma un filma neizdevās"...

Es tā vēl šodien nesapratu, vai tas tāds dakterīšu joks, vai? Un, par ko viņi uzskata pacientu un viņa kaiti. Vai tas būtu ņirgāšanās objekts? Vai tā pārliecinās par operācijas izdošanos - ar ielaistu zeļonku? Un, kā tad ar operāciju, ja nodzisa gaisma? Sanāk, ka kaut ko pagrieza un palaida - brūce par pierādījumu ir, bet par rezultātu neatbildam.

Diemžēl rezultāts tā arī man nav zināms, jo gāju sakarā ar grūtniecības neiestāšanos, bet tikmēr apstākļi manā dzīvē ir mainījušies, un grūtniecību vairs neplānoju. Vismaz pagaidām. Arī ārstējošā ārste poliklīnikā teica, ja nesanāks nekas , tad gada laikā varēsit doties uz Rīgu pie kādiem zināmiem viņai labajiem dakteriem par to pašu naudiņu (apdrošinājos pirms tam).
Tad jau iznāk, ka Ogres slimnīcai padod pacientus tikai priekš iesildīšanās un eksperimentiem.

K Kristīne 19.03.2008

Kas attiecas uz dzemdēšanu Ogres slimnīcā, tad pēc maniem novērojumiem, viņi tur pārsvarā praktizē ķeizargriezienu. Cik dzirdu, tad visi tur tikai tā pie bērniem tiek, un es tai skaitā patrāpījos..

I INGA 08.04.2008

Ogres slimnīca kā jau visas citas Latvijā1 Ja maksā viss notiek (bet vajag ari pakontrolēt), ja nemaksā ar lakstiem cauri netiksi:)

K kristy 14.04.2008

jaa...arii man bija dariishana ar ogres slimniicu, pirms kkaadiem 6.gadiem.biju veel maza:) ljoti saaka saapeet veeders, mamma zvaniija uz ogri un gribeeja izsaukt aatro paliidziibu, bet redz, vinji tik taalu nebraukshot(uz kjeipeni).taa nu mamma dabuuja mekleet mashiinu, kas aizved.kad aizbraucu uz slimniicu konstateeja, ka aklaa zarna.izopereeja, bet kad vajadzeeja no shuves diegus iznjemt, pazinjoja:"ja juus veelaties smuku un mazu shuvi par to jaamaksaa atsevishkji man"...nu vai tas ir normaali

E Ella 18.04.2008

Man gan patika Ogres slimnīa- tīra, izremontēta, jauka apkalpošana un labi tiku parūpēta. protams tas, ka vālsts ņirgājas par visiem medicīnas darbiniekiem, neatkarīgi kādā slimnīcā viņi strādā- tas ir neapšaubāms fakts. bet ņemot vērā valsts nodrošinātos necilvēciskos apstākļus gan ārsteim, gan pacientiem, ārsti vēl turas, un visu cieņu vieņiem. Novēlu kaut būtu mazāk ignu pacientu! :)

E Edgars 07.05.2008

Tie pi***, kad taisiija sievai kjeizargriezienu un njeema ar kkaadaam knaibleem meitinju araa iedzina rievu pieree. Turklaat nekur dokumentos nepiefikseeja. tagad beernam 2 gadi reeta veel joprojaam. Ka tik tie lopi visi nospraagtu :(

L LiLy 12.05.2008

njaa, man paziņai arii veica keizargriezienu - 1. narkozes sprice neiedarbojaas, 2. ne tur ieduura, 3. iedarbojaas.. Vinja nedeelju no vietas newareeja piecelties, jo deelj narkozes saapeeja galva nezeeliigi. Bet labi bij tas, ka dr. Muravjova bij saprotosha un laipna :))

V Vita 12.05.2008

Огрская больница-это рулетка: повезет, неповезет! Моей дочери оперировали аппендицит. Все у нас конечно случилось в воскресенье вечером. Привезли на скорой. Врач сказала, что это скорее всего вирус, завтра сделаем анализы. Всю ночь ребенок промучился с дикими болями, а на утро нас взяли на операцию без всяких анализов! Диагноз-гнойный аппендицит. он же и рвануть мог! Как я поняла, в воскресенье вечером просто лень было бригаду вызывать! После операции отношение просто криминальное! На мой робкий вопрос через сутки после операции:Можно ли ребенку поесть? Врач указав на морг, спросила, не оттуда ли я хочу ребенка забирать? Все для того, что бы через час зайти в палату, издали посмотреть на ребенка и сказать, что можно дать поесть! просто садизм какой-то!

S Sanita 13.05.2008

Man pashai ir nácies pabút gan ginekologijá, gan dzemdíbu nodaljás. Neko sliktu nevaru teikt, attieksme laba, telpas gaishas un izremontétas, ja kas sáp var pieiet un uzprasít...kas attiecás uz keizeroperácijám, tad shís operácijas tápat vien netaisa, to nosaka jau pirms dzemdíbám, vai tad arí árkártas gadíjumos...Tápat arí neesmu dzirdéjusi, kad bérnu ar knaiblém njem árá, jo man pashai ir veikts keizers un man bébi iznjéma ar rokám...
Arí konsultácijas, ja nav iespéjams tikt pie sava ginekologa, neatsaka, apskatás, párbauda, ja viss ok, samaksá par vizíti, ja né - ieliek nodaljá...Bet - cik cilvéku tik viedoklju...

J ja 14.05.2008

un MADEKKI???????????????

G guna 26.05.2008

Man ar ir naacies pabuut ginekologijas nodalaa un diemzzeel ipasi pozitivas atsauksmes es par attieksmi un darba izpildi nevaru sacit:(

J Jana 04.06.2008

Oho, man drauga meita, pēc avārijas, nokļuva tajā slimnīcā, Jēzus Marija.Gari nerakstīšu par dr.attieksmi ne tikai pret pacientu, bet arī pret mums-vecākiem...Īsāk-viņai bija pušums pakausī, bet izrakstā rakstīts-pierē, kad meitene aizrādīja par to, dr.viņš teica:ta kāda starpība...nosvītroja un uzrakstīja pakausī.Par to, ka neirologs apskatīja nevis mūsu meiteni pie kā bija izsaukts, bet blakus esošo, ar uzsistām zilām acīm gulošo bomzeni, kurai arī bija tas pušums pierē, laikam pat nav verts pieminēt...Labi vel, ka mūsējai neierakstīja, ka viņa hroniska alkoholiķe...:))
Bet nu dr.gan staigāja kā pāvs, zelts, kas uz paša, laikam arī deva viņam to stāju un augstprātīgo attieksmi.

G Gunārs 19.06.2008

Ja, kāds vēlas sev dabūt galu-iesaku Ogres slimnīcas, ķirurģijas nodaļas vadītāju.