Ogres Slimnīca - Bezatbildība

Nevienam neiesaku guldīt savus tuvos cilvēkus šajā slimnīcā. Attieksme no personāla ir katestrofāla.
Slimnieki tiek turēti izslāpuši un neviens pat necenšas viņiem dot padzerties.Ieliekot slimnīcā tika ievietota katetra taču kā zināms tā ir jāmaina un jāuzmana. Pēc tuvinieku lūguma medmāsa ar pārgriestu seju nomainījā pilnībā salocījušos katetru. Nekādas kontroles par saviem darba pienākumiem. Konkrētajā gadījumā vīrietis bija ielikts slimnīcā pavadīja tur 6 dienas un nomira ar diagnozi, ko bija dabūjis slimnīcā- plaušu karsoni, jo aprūpes personāls, regulāri turēja logus un durvis vaļā neapsedzot pacientus un pavelkot segu vēl vairāk nost, jo redz kam gan tas ir izdevīgi turēt vecus cilvēkus, jo viņi taču ir jāapkopj.
Šī ir pēdējais darvas piliens ko šī slimnīca ir iepilinājusi. Mēs visi kopā tikai varam cīnīties par netaisnībām, kas notiek šajā kautuvē. Kapitālims tur iet uz urā, ja nesamaskāsi kukuli, tad zini ka vari nomirt un neviens nepievērsīs uzmanību.
Runā ka medmāsas pa naktī izslēdz signālus lai netraucētu viņām gulēt.
Ja var no slimnīcas izmest bērnu ar 2. pakāpes apdegumu un vēl nolamāt ka traucē ar sīkumiem, te ir attieksme burvīga.
Šajā slimnīcā strādā māsiņas, kas ir spējīgas novēlēt sievietei lai bērns sapūst vēdērā.

Esiet uzmanīgi un izvairieties no šīs bezatbildīgās iestādes!

N Neiroloģijas paciente 17.12.2019

Ogres slimnīcā būtu vai nu nomirusi vai neatgriezeniski sabojājuši smadzenes. Absolūta nekompetence, pēc samaņas zaudēšanas tiku ievietota Ogres slimnīcā, man deva kaut ko pret epilepsiju.. Kas vispār neko nedeva, man palika sliktāk un sliktāk.. Uznāca lēkme vīra klātbūtne, kuras laikā šausmīgi mocījos, vīrs pasauca māsiņu, kurā teica:"tas nekas, viņai tikai nāk miedziņš!" Kāds miedziņš? Uzreiz mani izņēma un pārveda uz Gaiļezera, kur uzreiz uztaisija punkciju un konstatēja nenormālu šķidruma spiedienu galvā un vēlāk nomainīja manu šuntu, kas man bija galvā, bet ko Ogres ārsti pat necentās pārbaudīt