Ogres Slimnīca - ATTIEKSME

Kārtējo reizi saskāros ar šīs iestādes slikto pusi.Sāksim ar to ka reģistraturā strādā aitas kas nezin neko.Biju pierakstīta uz sonogrāfiju 8.15 atbraucu,kā jau sestdiena vis tik klus.sēžu gaidu.Pagājušas jau 20 min,nekā.Gāju noskaidrot kas par lietu,izrādās 130 kab.tikai no 9 strādā.Man vēl pasaka ka es neesmu pierakstīta,lai sēžu un gaidu,varbūt daktere paņems bez rindas.Man tas neder jo jabrauc uz darbu.Viņas neko nezinot,tas nau viņu darbs.Pagriezos un aizgāju.
Dažus mēn.atpakaļ vīrs iezāģēja rokā,agri no rīta ieradās slimnīca lai sašuj.Viņam pasaka gaidat,viņai maiņa beigusies,jāgaida kas nāks nomainīt viņu.Cilvēks sēž,asiņo ar vaļēju brūci.Vai tas ir normāli.Vetklīnīkā man suni uzreiz bez rindas paņēma,bet šeit......
tūkst vardu.Par ko šie cilvēki zverestu dod,vai tikai nopirkti izgl.papīri.
Dr.Balode(neirologs)arī ir monstrs ne dakteris.Viņai vienmēr slikts garīgais.
Šī iestade ir neciešama.

P

M Maarcis 29.01.2013

Man ir doma vākt Ogres slimnīcas un poliklīnikas neapmierināto pacientu parakstus. Redzēsim, ja man vēl vienu dienu nepacels reģistratūras tālrunis, kur vēlos pieteikt savu sieviņu pie ginekologa uzskaitē, un būs jābrauc pie ginekologa bez pierakstīšanās, tādējādi maksājot 3reiz, 4reiz vairāk, tad viņi ir vienkārši jāsūdz tiesā.
Priekš kam tas tālrunis tad ir domāts!?

L Laura 21.03.2016

Pilnīgi piekrītu- sazvanīt reģistratūru vienkārši nav iespējams. Nezinu ko viņas tur dara...Šausmas!

P pindzelite 30.01.2013

Arī tas ir fakts, par reģistratūru.Arī es esmu neskaitamas reizes zvanījusi, bet telefons aizņemts.Vai arī ja no rīta zvana un paceļ tad pasaka uzzvaniet drusciņ vēlak, jo vel nevar pierakstīt, zvanu pēc stundas, vairs nevar pierakstīt, jo menesis jau pilns.
Nau jau neviens kas uzņemās vākt tādus parakstus, un cik ir vajadzīgi, lai lieta kustētos uz priekšu!?

L linda777 31.01.2013

To Ogres slimnicu vispar vajadzetu klapet ciet!!! Tur jau cilvekus nevis daktere bet slaktere!!! Manai matei sapeja kajas, aizveda uz to slimnicu, caur sistemu sapickaju sazin kadas zales zirga devas ka cilvecins pec paris nedelam vispar nevareja pat paiet, ari prats bij pazudis!!! Un tadu izrakstija!!! Nacas braukt pie citiem arstiem, dzert zales lai vismaz nedaudz to vinai sagazto ieksa dabutu ara...manami uzlabojumi jau bija, bet nedaudz. Tagad matei pieskira 1. grupu invalid. vinai smaga forma Parkinsona slimiba!!! Cilvekam kas visu muzu nebij ne slimojis ne par ko sudzejies, bet te paris gados cilvecinu pataisa par nearstejamu invalidu!!! Gribejam likt tiesa Ogres slimnicu, bet neticam pozitivam rezultatam, jo arsti sava starpa ir solidari un savs savu aizstaves!!! Bet deretu gan, manai matei vairs palidzet nevar, bet lai neturpina indet cilvekus, vainigajiem vajadzetu sedet cietuma!!! Ja kads uznemtos tadas lietas izskatit, sniegtu atbalstu ari es un ne tikai es, tadu lidzigu stastu ir pietiekosi un tiesi par Ogres slimnicu!!!

Ogres slimnīcā un visā ārstējošā sistēma strādā monstri. Viņi tagad noveda manu vecmāmiņu lidz naves gultai. Ieskaitot Dr. BALODI. kura pat atsakas runat ar manim pa telefonu. KAUNS

ž Ženija Vindača 05.03.2022

Absurds Ogres poliklīnikā, piezvanīt nevar, attieksme nu drausmīga. Laikam grib iznīcināt iedzīvotājus. Lielākai daļai ir sliktas atsauksmes, kad tiek runāts AR CILVĒKIEM.

M Martaaa 04.11.2013

Pazīstu 3 cilvēkus, kurus normālus, uz savām kājām stāvošus un pie pilnas apziņas aizveda uz slimnīcu, lai apārstētu kādu kaiti, bet pāris dienu laikā, visi 3 tika novesti līdz tādam stāvoklim, ka ārsti paziņoja:"dzīvot atlikušas pāris dienas, ar to ir jāsamierinās, stāvoklis nav labojams!" Cilvēki gulēja nekustīgi, ciet acīm, rādījās halucinācijas, bija zudusi spēja normāli runāt, utt...

Par laimi, visos 3 gadījumos radinieki bija tik izdarīgi, lai tomēr pēdējā brīdi panāktu pārvešanu uz Stradiņiem... Kur pamazām cilvēkus uzstutēja uz kājām un nu visi "neglābajami slimie mirēji" laimīgi ir mājās!!! SLAKTERU IESTĀDE!

J Juris 10.09.2016

Tavs smirdīgais teksts ir rakstīts ar COPY-PASTE metodi, padauza!

M marija l 15.01.2017

Balode neirologs? Par ko viņai maksā algu? Nosēž savu stundu un viss.Pasaki simptomus,viņa nesaprot,ko ārstēt! ārsts tas ir???

P Pūkainis 02.02.2022

Sveiki, šodien 02.02.2022. vīrs griezās pie Ogres poliklinikas zobārsat ar lūgumu atjaunot izkritušo plombi, jo ārstējošasi ārst uz slimības lapas, kā rezultātā Ogres poliklinikas zobārtes uzvārds uz butra V. zobu nesadakterēja, par nepiedāvāja korinša uzlikšanu, bet vienkārši izrāva vienreizēji, ka rūpējās par cilvēkiem, šobrīd būs vīram jāveis protizēšana, kas izmaksā stipri dārgāk nekā kronītis.

Par nožēlu jasecina ka Ogres poliklinikā strādā nekomitenti ārsti...