Ogres rajona slimnīca - Slikts serviss

Zvanu centrs, lai kaut ko noskaidrotu par pieņemšanu covida laikā un kārtību, nav iespējams sazvanīt. Norādīti 3 telefona numuri mājaslapā, taču neviens nestrāda, kad savieno 1 no 20 zvaniem, tad uzreiz atsēdzas, jo redz 1 no 1 operatoriem ir aizņemts!
Speciāli nākas meklēt transportu, tērēt laiku, lai tikai brauktu kātienē noskaidrot kārtību kas un kā!

Nekad jau nekas nav bijis labi ar Ogres slimnīcu, Latvijā visi zin par vadības un ārstu kompetenci, bet nu cik var!? Tik vienkāršu lietu kā sakarus 21. Gs. Dainis jau varēja sakārtot! Kauns!

08.03.2022

S Slaviks Gricenko 02.05.2022
Paviršība

Sakiet vai reģistratūrā tiešām tik aizņemta ka nevar pacelt? Cik reizes ir ka zvani un necel bet ienākot slimnīcā reģistratūrā viņas sēž un savstarpēji pļurkst. Kāda jēga no tādiem darbiniekiem un ārsti ne labāki atļaujas runāt rupji.

S Sudzibas.lv Admin 03.07.2022