Ogres rajona slimnīca - Slikts serviss

Labdien. Jau kuro reizi ļoti nepatīkama attieksme no reģistratūras dāmām. (neatliekamajā punktā) saprotu, darbs ar cilvēkiem nav viegls, bet ja izvēlies tādu darbu, tad savaldi savas emocijas, negācijas un neapmierinātību pret cilvēkiem.
Attieksme tāda, "ko tu šeit vispār meklē"
cilvēki mokas, pat nepajautā vai kaut kas nepieciešams.
Un par apdrošināšanu, kāpēc neņem pretī, bet tikai skaidrā naudā, ja zvanot uz apdrošināšanās kompāniju, tur nesaprata kāpēc neņem. Teica, lai pamato atbildi. Atbilde no īgnajām tantēm "esat neīstajā laikā" un tā nav pirmā reize. Cik reizes esmu bijusi gan ar bērnu, gan pati, bet pēdējais jau bija ar vīru. Tas bija punkts visam. 1.40 nogaidījām, beigās aizgājām prom. Attieksmē briesmīga, ne atbildes, ne attieksmes. Lūdzu izvērtējiet darbinieku atbilstību amatam.

15.06.2021