Ogres rajona slimnīca - Slikts serviss

Izrādās, ka ja Ogres slimnīcā ierodies ar neizprintētu e-nosūtījumu, tevi uzreiz sūta dēt. Kaut gan viens no e-nosūtījums pamatprincipiem ir samazināt papīra dokumentu patēriņu. Dermatologs ivars Lauris mani atteicas pieņemt, jo man redz nosūtījums nav izdrukāts. Viņš man uzreiz piedāvāja atnākt citā dienā. Es teicu, ka pēc apskates es aiziešu kaut kur un izprintēšu, ja tik ļoti vajag, bet viņš apgalvoja, ka es vairs neatnākšot, jo redz neesmu deklarēta ogrē! Un reģistratūrā arī nebija iespējams izdrukāt, jo viņiem sistēma nestrādājot. Tad kāda velna pēc tā e-Veselība vajadzīga! Kas man tgd receptes arī japrintē.

26.06.2020

A aasti 26.06.2020
Slikts serviss

Lūk kas ir norādīts internetā par e-nosūtījumu "mazāks papīra patēriņš. Samazinās papīra dokumentācijas apjoms Veselības aprūpē". Tad kāda velna pēc man tas nosūtījums jādrukā vai jānāk citā dienā, jo man nav tā papīra gabala? Ogres slimnīca? Jūs man kompensēsiet ceļa izdevumus, apmaksāto pakalpojumu, kuru nesaņēmu un izčakarēto darba dienu? Kaut kāds akmens laikmets!

S Sudzibas.lv Admin 26.06.2020