Ogres rajona slimnīca - Slikta attieksme

Vēlos izteikt ārkārtīgi negatīvu viedokli par okulistu(oftanologu) MARIJU SŪNU.Bija akūta problēma ar acīm, pamostoties no rīta, acis bija piepampušas, niezēja un asaroja. Zvanīju uz reģistratūru pajautāt, vai ir iespējams bez rindas, kaut vai par maksu, tikt pie ārsta, lai apskatītos, kas noticis. Reģistratūrā meitene teica, ka viss pieraksts ir pilns, bet, lai nākot tāpat, jo nav bijusi situācija, ka ārste nepaņem kl.bez pieraksta. Ārste bija ļoti nejauka, jo biju bez rindas, nebiju iepriekš pierakstījusies, vairākas reizes to atkārtoja un jautāja::"Ko es te vispār iedomājos, ka viņai ir savs pieraksts un bez pieraksta nepieņem". Pateicu to, kas man reģistratūra tika teikts. Kļuva vēl aizkaitinātāka, teica tad, lai gaidu, bet viņa nezina, cik ilgi tas varētu būt. Es gaidīju 1,5 h. Kad ienācu iekšā, lika izstāstīt situāciju, lika apsēsties krēslā un uzrādīt čeku. Jautāju::"Kādu čeku", viņa:"par to, ka esat samaksājusi", pateicu, ka tik bieži neeju pie ārsta, lai zinātu, kāda ir shēma pēc, kuras kl.apkalpo...Galu galā bija iekaisums acīs, iemesls, no kā, dakteres atbilde:"No da jebkā". Ļoti "profesionāla" atbilde. Visu pieņemšanas laiku bija tik nikna un pazemota, izejot no kabineta, raudāju par šādu izturēšanos. Tā ir atbilde tam, kāpēc vairs neapmeklēšu valsts ārstniecības iestādes. Esmu ļoti vīlusies un saprotu, kāpēc arī citi cilvēki, varbūt pat ar smagām slimībām, neapmeklē ārstus. Ceru, ka šī ir mana pirmā un pēdējā šāda veida pieredze, ko noteikti atcerēšos uz visu mūžu.

D

K Kauns 28.04.2017

Varbūt vajadzēja uz traumpunktu uzreiz braukt.Tur noteikti viss būtu ātrāk.

smejiesvesels 28.04.2017

Bet ja tā padomā, acs tiešām var iekaist "nodajebkā", bet parasti jau akūtos gadījumos ārsti tā nerīkojas, ja tā tiešām bija, tad milzīks kauns par tādu ārstu.

I ILĀNA DĪCMANE OGRE 23.11.2017

Es gadu vecu dēlu arī aizvedu pie vairākiem acu ārstiem,lai saprastu kāpēc acis iekaisušas,ārsti katrs kaut ko citu teica un tik izrakstīja dažādas smēres un pilienus.Bijām arī pie Marijas Sūnas un piekrītu,ka viņa ir tāda nervoza,izskatās pat nelaimīga,ka strādā par acu ārstu.Varbūt viņai vajadzētu mainīt profesiju un strādāt citu darbu?