www.sudzibas.lv Ogres rajona slimnīca Nesniedz palīdzību 2 mēneša bērnam!

Ogres rajona slimnīca - Nesniedz palīdzību 2 mēneša bērnam!

Sveiki! 9.11.22 gada, plkst 12: 30 apmēram ierados uz Ogres slimnīcu ar manu mazo bērnu. Atnācu uz uzņemšanas nodaļu, paņemu numuriņu, gaidīju apmēram 10 minūtes, tas ok. Mani pieņēma jauna meitene, viņa pajautāja kas noticis, kad es atbildēju, ka manam 2 mēnešu meitai ir liels klepus, kuru viņa nevar atklepot, un iesnas, pirms tam vēl bija temperatūra, uz manu jautājumu vai var manu meitu pieņemt pediatrs, lai vienkārši paklausās, viņa atbildēja, ka nevarot, jo mana meita slimo jau 5 dienas un viņi tikai pārbauda bērnus, kuriem ir nopietnāk problēmas. Bet viņai bija vienalga, ka manam mazulim ir ļoti kašķīgs klepus un ka viņai ir tikai 2 Mēneši, un teica, lai es vēršos pie ģimenes ārsta, es jau biju zvanījusi savam ārstam, bet konsultāciju iedeva caur telefonu, bet 9 datuma klepus mazulim bija tik stiprs (klepus tikai trešo dienu bija) , ka man nebija citas izvēlas, lai tiktu pie sava ārsta, tikai slimnīca! Jo es saku viņai, ko tik grūti pārbaudīt manu 2 mēnešu bērnu, a ja viņai būtu bronhīts vai vēl kautkas. Es saku būt stingrāka un teicu, lai tomēr pārbauda viņu, bet tā meitene man teica ar tādu neitrālu seju, ka labi pazvanīs pediatram, bet ja tā nepacels, tad neko! Kad viņa Saka zvanīt pediatram, pagāja laiks, es sapratu ka tā nepacēla, un viņa pat man neko nebija teikusi, tikai caur logu skatoties uz viņas sapratu, ka nebūs! Tāda attieksme man ir pirmo reizi ja godīgi, esmu ļoti vīlusies, ka tādi strādnieki strāda slimnīca, jo pirms tam gāju ar savu vecāku bērnu, un viss bija labi, daudz reizes mani pieņēma ar bērnu. Bet viss ir trakākais, ka 10.11 es atbraucu pie sava ģimenes ārsta, tā pārbaudīja manu meitu, un izrādījās ka ir bronhīts! Man ir lielas dusmas uz to meiteni, dēļ viņas es pazaudēju veselu dienu, ar nezināšanām kas manam bērnam, 9.11 datuma es jau varētu sākt dot zāles.
Tikai atceros ka tai meitenei ir līdz 25 gadiem un viņai ir blondi mati. Nesaprotu, kāpēc tādi cilvēki strāda slimnīcā, es ļoti ceru, ka citi neiekļūs šāda situācija!
Un man nopietni kauns, par Ogres slimnīcu darbiniekiem..

10.11.2022

B Bez_vārds 10.11.2022

Visi bērni slimo ar bronhītu. Nav ko cepties. Manā bērnībā šitādās galējībās vecāki nekrita. Slimīga attieksme pret savu bērnu.

L Luanda 12.11.2022

Te var uzreiz saprast kāda jūms ir attieksme pret saviem bērniem! Piedodiet, bet es neesmu jūs, un jā ,tiešām man bija bail par savu bērnu, jo nav vienalga uz viņu. Un divos mēnešus saslimt ar bronhītu ir tiešām bīstami!

L Luanda 12.11.2022

Un nē, ne visi bērni slimo ar bronhītu! Nu tad var saprast, ka jusu berniba pret jums vecāki, izturējās vienaldzīgi, bet man nav pofig uz manu 2 men. bērnu! Un tas nav jūsu darīšanas.