www.sudzibas.lv Ogres rajona slimnīca Nepieļaujama darba organizēšana

Ogres rajona slimnīca - Nepieļaujama darba organizēšana

Luk kas mani in terese -līdz cikiem strada reģistratura? Zvaniju 15,30- lai pierakstitie pie ārsta- neviens neceļ klausuli! Nu tad nošpļavu un piezvaniju uz Aizkraukles polikliniku-tur uzreiz paceļa klausuli un pierakstīja pie ārsta , un jau nakamnedeļ! Vai tad mūsu valsti, saņemot valsts finansejumu, valsts ārstejošiem iestādiem nav vienadi darba noteikumi? Tapat šodien meģinaju sazvanīt Ogres dziednicu un ari neizdevas .Ācimredzami Ogrē telefoniski pierakstīties pie ārsta nav iespējams! A ja cilveks gados? Nu nav ne vardu, ne komentaru!

veesaa007 13.01.2018

Netiek pieļauta doma, ka reģistratore šajā laikā apkalpoja kādu citu pacientu? Ir klīnikas, kurās ir tikai viena reģistratore, kura atbild gan uz telefona zvaniem, gan apkalpo rindu utt. Ak jā- arī uz wc drīkst aiziet.

M Madaranido 05.09.2019

Ogres rajona slimnīca nav valsts iestāde un nesaņem "finansējumu no valsts." Tā ir privāta iestāde. Nosaukums ir maldinošs. Viss kas nāk no valsts ir NVD nosutijumu nauda. Tas ne ar ko neatskiras ja jus ietu teiksim uz ARSu. Vini arī jūs panemtu pa NVD naudinu, jums būtu jāmaksā tikai pacienta iemaksa. Tāpat arī Ogrē.