LV RU
www.sudzibas.lv Ogres rajona slimnīca Nepieļaujama darba organizēšana

Ogres rajona slimnīca - Nepieļaujama darba organizēšana

Luk kas mani in terese -līdz cikiem strada reģistratura? Zvaniju 15,30- lai pierakstitie pie ārsta- neviens neceļ klausuli! Nu tad nošpļavu un piezvaniju uz Aizkraukles polikliniku-tur uzreiz paceļa klausuli un pierakstīja pie ārsta , un jau nakamnedeļ! Vai tad mūsu valsti, saņemot valsts finansejumu, valsts ārstejošiem iestādiem nav vienadi darba noteikumi? Tapat šodien meģinaju sazvanīt Ogres dziednicu un ari neizdevas .Ācimredzami Ogrē telefoniski pierakstīties pie ārsta nav iespējams! A ja cilveks gados? Nu nav ne vardu, ne komentaru!

Komentāri (1)

veesaa007 13.01.2018

Netiek pieļauta doma, ka reģistratore šajā laikā apkalpoja kādu citu pacientu? Ir klīnikas, kurās ir tikai viena reģistratore, kura atbild gan uz telefona zvaniem, gan apkalpo rindu utt. Ak jā- arī uz wc drīkst aiziet.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes