www.sudzibas.lv Ogres rajona slimnīca Akūtas sāpes kaklā, bet pārbauda plaušas

Ogres rajona slimnīca - Akūtas sāpes kaklā, bet pārbauda plaušas

Braucu uz Ogres Slimnīcu, jo nebija tāda iespēja sazināties ar savu ģimenes ārsti.
Ierados ar akūtām sāpēm kaklā, ar elpas trūkumu. Dakteris neveica nekādu izmeklējumu, lai paskatītos, kā izskatās kakls, varbūt angīna. Pārbaudīga pirktā pulsu un paklausījās, kādas ir plaušas. Jautāju vai nav iespēja izrakstīt antibiotikas un ko atbildēja, ka nē jo ir iekaisums, nu es itkā neesmu ārsts, bet zinu ka ja ir šāda tipa iekaisumi vienmēr izraksta antibiotikas, lai ārstētu iekaisumu. Ārsts bezmaz vai iesmēja par to, ka esmu atbraukusi uz neatliekamo palīdzību, bet uz ko es viņam atbildēju, ka man nebija citu variantu. Teica, lai dzeru tējas un visu labu.
Šāda attieksme pret pacientu ir briesmīga. Ja neesi apmierināts ar savu darbu, tad nevajag strādāt!
Aizgāju mājās ar tādām pašām sāpēm kā atnācu..
Neiesaku iet uz šo iestādi!

24.12.2021

H Haralds Kurmis 25.12.2021

ārsts visu darīja pareizi,antibiotikas neizrakstīja rezistences dēļ{vieglākos gadījumos antibiotikas lietot nav nepieciešamas).Ar uz pirksta liekamo pulsoximetru paskatījās skābekļa līmeni asinīs,tātad ārsts visu izdarīja pareizi.Linda ir nepateicīga meitene.