Ogres Poliklīnika - Slikts serviss

Visu laiku braucu pie zobārsta uz Ogri, taču tagad vairs nebraukšu.
Lieta tāda, ka pirms kāda laika man "salaboja" augšā lielo zobu. Mazliet vēlāk, apkšā lielo zobu. Nepagāja ilgs laiks, kad "salabotais" zobs sāka sāpēt. Tā kā ļoti sāpēja, aizbraucu uz Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūtu pie DEŽŪRĀRSTA. Tur man uztaisīja zoba rentgenu un pateica,ka zobs ir jārauj ārā. Jautājums, ko man laboja Ogrē, ja tas zobs acīmredzmi bija izraujams?

E ELLIO 28.02.2017

Acīmredzot ārsts vēlējās zobu saglābt. Izraut jau var paspēt vienmēr. Varbūt vajag laicīgi rūpēties par lielajiem zobiem, lai tie nebojātos?

C critical thinker 28.02.2017

vajag jau vajag. bet nav ko bāzt acīs. resnajiem arī slimnīcās teiks, ka vajadzēja mazāk rīt, vai kādam sportistam, ka nevajadzēja sportot? nav it kā pieņemts...

E ELLIO 28.02.2017

Un pēc tam vaino ārstu,ka gribēja zobu saglābt. Ārsts jau nav gaišreģis un sāpes paredzēt nevar.

Atbildēšu uz jautājumu: "Jautājums, ko man laboja Ogrē, ja tas zobs acīmredzmi bija izraujams?" - "salaboja" augšā lielo zobu. Mazliet vēlāk, apkšā lielo zobu. "
Kas attiecas uz "acīmredzmi", tad tāda "acīmredzmi" nebija, ja reiz Stomatoloģijas institūtā bija jātaisa zoba rentgenu!

J Jana Kivkucane 06.03.2017

Uz Ogres poliklīniku braukāju regulāri un tikpat regulāri man sāp tur ''salabotie'' zobi. Vai tad nav tā, ka pie zobārsta brauc, lai zobus salabotu un tie nesāpētu?