Ogres rajona poliklinika - Attieksme

Man 24.07.20 bija pieraksts pie Modras Bērziņas(ķirurgs) plkst.9.00. Ierados laicīgi, toties daktere ieradās un uzsāka darbu 9.30. Ieaicināja kabinetā, vēl nepaspēju apsēsties, atskanēja dusmīgs jautājums - "ko jūs gribat? " es protams apjuku. Tā vietā, lai paņemtu norīkojumus un izmeklējumus, otrreiz vēl dusmīgāks jautājums - "ko jūs gribat no manis!? " apjuku tik ļoti, stostīdamās palūdzu aizpildīt iesniegumu invaliditātes komisijai, par receptēm un ārstēšanu pat neiejautājos, bail bija sadusmot vēl vairāk. Iesniegumu viņa aizpildīja pavirši un tikai vienu punktu. Ne diagnozes, ne par ārstēšanu neko neuzrakstīja. Piedevām, redzot to, ka es kliboju, uzrakstīja - pārvietojas brīvi. Nezinu pie kāda ķirurga Ogrē vēl es varētu griezties, lai aizpildītu šo iesniegumu. Pie m. Bērziņas pusgadu atpakaļ jau bija problēma, kad ar salauztu ribu, viņa neizrakstīja slimības lapu, sakot, ka tas jādara ģimenes ārstam. Toreiz arī ģimenes ārsts neizrakstīja un es ar salauztu ribu turpināju strādāt. Gribētu tomēr, lai m. Bērziņa iedziļinās situācijā un aizpilda šo iesnieguma formu kā pienākas, par vizīti taču es samaksāju. Nedrīkst tāda pavirša attieksme būt pret cilvēkiem. Ārsti vēl grib algu paaugstinājumu. Par ko?