www.sudzibas.lv Ogres prestižs slikta apkalpošana un ēdiens

Ogres prestižs - slikta apkalpošana un ēdiens

Ēdienu gaidījām vairāk nekā stundu, novērojām divus dažādus kliedzošus klientus, kuri bija neapmierināti ar lēno apkalpošanu (gaidīja savu pasūtījumu 1 st. un 15 min.); kā arī pavāri, kas skrēja pakaļ, prom aizejošiem klientiem. Diemžēl gaidītais ēdiens nebija garšīgs- zupa pārsāk sāļa bet cēzara salāti -nekvalitatīvi- mērces vietā lietota majonēze un zem salātu lapām noslēpta piedegusi gaļa. Palika ļoti slikts iespaids par šo vietu, viesmīles sāka par mums interesēties tikai brīdī, kad divi klienti sāka kliegt un devās projām, nesagaidījuši pasūtījumu. Un arī kopumā par tirdzniecības centra telpām palika slikts iespaids, netīrs gaitenis, maksas wc telpas netīras, trūkst ziepju roku mazgāšanai un wc papīra.