Ogres peldbaseins Neptūns - Ūdens Aerobika

Neiesaku apmeklēt ūdens aerobikas Ogre, peldbaseina Neptūns, ko vada trenere Sandra Hanzena.
Nodarbības nav aktīvas.. Pati trenere visu laiku runa ar savu personālu, vispār neseko līdzi savam nodarbībām. Maina katru vingrojumu ik pēc 1 min.. Pati nezina savu programmu, katru reizi nesaprotami vingrojumi, tāda sajuta, ka vēlas ātrāk novadīt nodarbību, jo neviens tāpat neko neteiks. Atnākot jauniem cilvēkiem tie vispār nesaprot ko darīt šajās ūdens aerobika.. Šīm ūdens aerobikām vispār nav nekādas jēgas un pats galvenais tas nemaksā lēti, aerobikas viena nodarbība maksa 4, 00 EUR +peldbaseina apmeklējums 4, 55 EUR=kopā 8, 55 EUR
Kā pašai trenerei nav kauns vadīt par tādu naudu nodarbības, kurās nav efektivitāte un nav rezultāta!!!

E ELLIO 24.09.2015

8.55 skaitās DĀRGI????
Nujā, laikam Rīgā citas cenas...