Ogres amatniecības vidusskola - Ko varat pastāstīt?

Es apsveru domu uz turieni iet mācīties, jo gribu savu izglītību saistīt ar mākslu, reklāmu...
Varbūt kāds mācās rekklāmas dizaina grupā?

P

F Flower3 21.08.2010

Es mācījos reklāmas dizaina grupā. Bet daudzu iemeslu dēļ pārgāju uz citu skolu.
Atsauksmes par šo skolu vispār ir sliktas. Tas, kāda informācija pieejama šīs skolas mājas lapā ir tīrās muļķības. Netici tai!

Stipendijas ir ļoti zemas, pārsvarā 7 - 10 Ls, vienalga cik labi mācies. Izziņas no skolas (kad tās nepieciešamas iesniegt citās iestādēs) vispār nereāli dabūt, kur nu vēl tās laicīgi dabūt. Skolotāju attiesme šausmīga pret skolēniem, par katru mazāko kļūdu tiec kritizēts. Stundās tā arī neko sakarīgu un noderīgu nemāca. Tikai liek darīt šādus tādus bezjēdzīgus, bet laikietilpīgus darbus, nepaskaidrojot kā labāk taisīt. Ja kādu darbu uztaisi ne tā, kā vajag saņem ļoti zemu atzīmi, vai arī jāpārstrādā darbs. Bet visi nepieciešamie materiāli šo darbiņu taisīšanai ir pašam pa savu naudu jāpērk. Un šīs izmaksas vispār sanāk fantastiskas. Daudzos no vidusskolas priekšmetiem atzīmes skolotāji liek pilnīgi uz dullo, citreiz tās ir 10 balles tad atkal ne no kā uzrodas 1nieki un 2nieki.
Un par matemātikas un angļu v. skolotāju vispār trūkst vārdu. Matem. sekmīgas atzīmes ir iespējam dabūt tikai uzpērkot skolotāju. Un skolas dienesta viesnīca vienkārši atbaidoša, attieksme pretīga. Uzreiz varu teikt - neko sakarīgu šajā skolā neiemācīs.
Tas nu ir mans viedoklis par šo skolu.
Tad jau labāk izvēlies Rīgas amatu skolu, gan mācības ļoti augstā līmenī, gan attieksme tur laba, un dienesta viesnīca man tur ļoti patīk.

V vita 29.08.2010

es mācījos ogres amatniecības vidusskolā un arī pabeidzu grupu reklāmas dizains...neko sliktu nevaru teikt viss jau ir atkarigs no paša attieksmes, stipendija ir lidz 50 ls...materiālu izmaksas daļēji sedz skola, skolotāji ir pretimnākoši un neliek atzīmes uz dullo...ja pats mīli iesaistīties strīdos un meklēt nesaskaņas ar citiem tad problēmas var atrast ikvienā skolā...matemātikas skolotāji ir veseli 3 un atzīmes pie viņiem var pelnīt labas, neviens nav jāuzpērk...es matemātikā biju nesekmīga un nekādu ceribu, bet skolotāja pati aicināja uz konsultācijām un tiku pie 5 ballēm...angļu val man ar skolotāju nebija konfliktu, stundās daudz jārunā mutiski un tas palīdz labāk apgūt valodu...pēc šīs skolas ir iespējams arī iestāties augstāk...piemēram mākslas akadēmijā, kultūras koledžā un pat tikt budžeta grupā, tātad nevar teikt, ka skola neko neiemāca...kopmītnēm nav nekādas vainas, ja vien neesi pieradis pie 5zvaigžņu viesnīcas standartiem...attieksme kopmītnēs pret audzēkņiem ir tāda kā tai jābūt...pēc 9klases daudzi domā oooo tagad es liels un kruts iešu un darīšu ko un kad gribēšu, bet tāda attieksme pašam ir jāpārdomā, kopmītņu audzinātāja ir atbildīga par to, kur atrodas skolnieki pēc plkst 22:00, ja nu kas notiek tad vini būs atbildīgi, tāds ir viņu darbs un tas jārespektē...

P pics 29.08.2010

Multimedijus maaca Riigas Tirdznieciibas tehnikumaa.Saka, ka labi.Ogres Amatnieciibas vidusskola ir viena liela miskaste

U ultimats 14.12.2013

Skolu Absolvēju 2009 gadā kā Reklāmas dizaineris, tāpēc varu spriest tikai un vienīgi par to laiku. Stipendija sastādīja 50% no ceļa izdevumiem + 15- 25ls pamat stipendija, kā arī ja esi sekmīgs stipendija paaugstinājās, runājot par kvalifikācijas darbiem jeb „skatēm” gada beigās uz daudzām no tām materiāli tika atmaksāti 100% vai 50% bet nu gošas, papīrs, zīmuļi, papīrnazis... bija paša izdevumos. Protams, 1. Un 2 kursā šīs izmaksas bija lielākas nekā atlikušajos kursos jo te nu mācīja pašu pamatu krāsu mācība, gleznošana, zīmēšana, formu mācība... un materiāliem nelielu naudiņu vajadzēja, bet diezgan daudz materiāla bija pieejami skolā ko no „atgriezumiem” varēja sameistarot, bet ja šīs izmaksas pielīdzina parastas vidusskolas grāmatu iegādei tas būtu gandrīz tas pats.
Pasniedzēji bija ļoti atsaucīgi un ieinteresēti palīdzēt, ja ko nesaprati matemātikas stundas skolotāja labprāt sniedza atbildi neaizbildinoties: kā tas man notika Salaspils 1 vidusskolā ar matemātikas skolotāju nesaprotot vielu saņēmu atbildi „tu esi debīls vai par tādu izliecies”, jo mana un manu kursabiedru stiprā puse OAVS nu patiešām nebija matemātika, uz ko pasniedzēja pielāgojās, kā arī valsts pārbaudījumu matemātikā nokārtoju (ja nu domājāt kad matemātiku pavisam nemāca ). Spec priekšmetu pasniedzēji bija Super stundās vienmēr dālijās savā pieredzē ar studentiem, ja ko nesaprati vai kas nesanāca pasniedzējs vienmēr palīdzēja dot profesionālo atbalstu, piemēram, izvēlēties atbilstošāko krāsu sajaukumu. Protams, uz šiem Spec priekšmetiem bija rūpīgi jāgatavojas un daudzi darbi bija jāpārstrādā līdz saproti kad ar steigšanos neko nepanāksi „labāk septiņas reizes nomēri un vienu reizi nogriez” tā nu tiešām ir taisnība jo precizitāti, kvalitāti, rūpīgumu un pacietību šajā skolā tevi tiešām iemācīs kas arī ļoti noder nākotnē.
Lielu prieku radīja apgūt jauna datorprogrammas kā Photoshop, Corel Drow, autoCad domāju kad šo programmu saraksts ir palielinājies laika gaitā. Patiess prieks bija piedalīties reālos projektos, piemēram, Logotipu izstrādē konkrētai firmai.
Protams, pati skola varbūt nav tik pievilcīga kā gribētos ar iekšdarbiem, bet domāju laikam ejot daudz kas ir uzlabots un pilnveidots. Skolas pozitīvā atmosfēra un studentu darbi uz sienām izstādīti, kā mākslas galerijā palīdz smelties iedvesmu un vedot jaunas mākslas darbus.
Pats skolu absolvējot turpināju studijas Biznesa Augstskola turība, Reklāma uzņēmējdarbībā, OAVS zināšanas ļoti noderēja veidojot tieši vizuālo noformējumu, jutos profesionāli sagatavots dažādiem reklāmas priekšmetiem un bez problēmām izpratu mārketinga darbību kur pamatu apguvu OAVS, kā arī nejutu kad manas zināšanas būtu nepietiekamas.
Ar cieņu
2009 gada absolvents Ivars