www.sudzibas.lv OCT Riepu Centrs OCT Riepu Centrs/ Slikts serviss un klientu mantas bojāšana

OCT Riepu Centrs - OCT Riepu Centrs/ Slikts serviss un klientu mantas bojāšana

Slikta apkalpošana. Esmu šokā par pieaugušu cilvēku rīcību, sabojājot sveša cilvēka mantu un vainojot klientu, plusā draudēt iedot pa galvu klientam. Vedām pārmontēt zema profila riepas/kuras tika jaunas nopirktas 2022 gada aprīli vai maijā / uz šo servisu, bija nepieciešams pārmontēt iekš malas uz ārmalām. Tika pārmontētas riepas, bet bija viens bet - laida gaisu gar riepas bortu, jautājot apskatīties kāds ir vainas cēlonis tika pateikts, ka ir kāds gruzis starp riepu un bortu, izvēlies pareizo izmēru utt.. Minēju ka riepai ir kāds defekts montēšanas laikā radies, atbilde bija-nevar tā būt. Atstāju disku ar riepu uz veselu dienu lai meistars apskatītos cēloni kādēļ laiž gaisu, jo 2h laikā 1bārs bija nokrities, teicu lai nomontē riepu un pārbauda riepas bortus, par papildus darbiem teicu ka samaksāšu, atstāju meistaram savu tel. Nr. , lai pazvana nākamā dienā un izstāsta kas un kā. Nākamajā dienā zvanu nesagaidīju, atbraucu uz Oct, iegāju riepu servisā, aizgāju pie sava diska, pienāca praktikants vai nezinu kā savādāk viņu nosaukt, teica ka viss tur ok tagad. Jautāju vai kāds ir montējis nost riepu, atbilde bija-nē. Pēc neilga laika uzradās nelaipns vīrietis, iespējams priekšnieks, kas teica lai lieku tik virsū to disku, jo viss tur esot labi, prasīju ko izdarījāt ka tagad viss ok, neko, atbortējām un sasmērējām pa jaunam bortus. Pēc neilga laika izejot laukā šis vīrs piedraudēja sadot pa galvu, teica lai pazūdu no viņa laukuma un lai uzmanos iziet tumsā laukā no mājām. Vēl beigās braucot prom šis vīrietis nofotografēja manu auto.

I

G Gonzo23 13.04.2023

Uz mmk jāved

G Gulbenietis 14.04.2023

Praktikants montēja. Šitādi kasjaki sanāk no nepareizas montēšanas. Iebliež tulku padziļi un laicīgi neizvelk ārā. Beigās jārauj ar spēku un volā. Tādiem ar trīs atvjortkām jāmācās, bez stenda.