www.sudzibas.lv Ober Haus, Lolita dzīvokļa pirkšana

Ober Haus, Lolita - dzīvokļa pirkšana

Šīs nekustamo īpašumu kompānijas mājaslapā ir rakstīts, ka - "Ober Haus mākleri palīdzēs Jums atrast piemērotu dzīvokli vai māju, saņemot labāko piedāvājumu, ietaupot laiku, naudu un pasargājot no kļūdām..." Vēl turpinājumā kaut kādi meli par patstāvīgu sazināšanos un informēšanu.
Mana negatīvā pieredze ar šo "kantori" ir šāda. Māklere LOLITA kā savu vienīgo pienākumu laikam bija izvirzījusi, pajautāt: "Nu kā jums patika dzīvoklis?"Un tālāk (jo diemžēl patika) viss bija jāvirza, jāuzzin un jākomunicē pašiem ar saimnieku,apsaimniekotājiem utt. Kaut arī saimnieks bija ārzemēs un kā savu pārstāvi bija iecēlis tieši šo personu.
Viss beidzās ar to, ka no mūsu puses visi dokumenti bija nokārtoti un jau pieklājīga nauda iztērēta notāriem, vērtējumiem (tajā pašā "kantorī" veiktiem) u.c. izdevumiem, un pēdējā mirklī īpašnieks pārdomāja par cenu un vēl sāka brukt mums( pircējiem) virsū, ka OBER HAUS šo "apčakarējusi" kaut kā.
Vienvārdsakot viss ieguldītais darbs 2 mēnešu garumā - vējā un mazāk naudas kontā, bez dzīvokļa.
NEIEPINATIES AR VIŅIEM! Lai darbojās ar saviem ārzemniekiem, un nečakarē mūs...