www.sudzibas.lv OARSY kvalitāte

OARSY - kvalitāte

Pirms kaut ko pirkšu vēl šajā veikalā 100 x pārdomāšu. Nopirku krekliņu, kurš nokrāsoja bikses un arī somu, kas vairākas reizes vērtīgāki par izcili zemās kvalitātes krekliņu. Ja apģērbs mēdz krāsot, tad normālā veikalā pārdevējām vajadzētu par to pabrīdināt vai arī uz attiecīgā apģērba vajadzētu būt marķējumam par to, ka mēdz krāsot citus apģērba gabalus. Diemžēl arī čeku izmetu. Jauno OARSY pirkumu bez bēdas izmetīšu arā, bet par sabojātajām biksēm un somu ( ko iztīrīt nav iespējams ne ar kādiem līdzekļiem) arī varēšu norakstīt. Iesaku arī citām pircējām uzmanīties ar šajā veikalā nopērkamajām drēbēm, var nākties ļoti smagi vilties. Veikala darbiniekiem iesaku pabrīdināt pircējus vai arī uz attiecīgā apģērba uzlikt marķējumu, ka var krāsot utt.

P.S.- Tā bijanpirmā un pēdējā reize, kad tajā veikalā kaut ko pērku.

I

L Lii 26.08.2011

Varbuut tas bija taads ekstra gadiijums, aizstaaveet nevienu neveelos..vnk manam augumam tas ir vieniigais veikals, kur varu nopirkt sev apgjeerbu un tas nav jaapaarshuj. Iepeerkos tur ne taa, ka regulaari, bet reizi meenesii atljaujos kaut ko no shii veikala. Par laimi neesmu traapiijusies uz liidziigu probleemu.

T ToIndra 26.08.2011

Vai tad tev pašai āda nenokrāsojās?

I Indra 27.08.2011

Āda un krūšturis arī nokrāsojās. ;)

T ToIndra 27.08.2011

Tad gan bija kruts skats! Īsts mākslas šedevrs, pie tam staigājošs!