www.sudzibas.lv Nozagtais reiss Sabiedriskais transports uz RIGU

Nozagtais reiss - Sabiedriskais transports uz RIGU

Si nav sudziba, bet LUGUMS////////Ludzu atdodiet mums Staiceles un ALojas iedzivotajiem iespeju noklut uz darbu Limbazos un macibam Rigaa...No sis puses kurseja divi autobusi dienaa no Ainaziem uz RIgu.Tagad svetdienas, kad brauceju skaits uz Rigu pieaug, jo brauc ari skoleni un studenti-rita autobuss pl 7 no Alojas ir nonemts.Nakamais un pedejais uz Rigu kursee pl 12/////Nezinu, ko mums darit.Brauceju skaits bija pietiekoss, lidz Limbaziem pat kajas staveja, no Limbaziem ar brauceji netruka...Kapec ta notiek, ja reiz diena kursee tik 2 reisi/////

Z

G Gaišānakotne 09.09.2011

Jau 120 reisi Latvijā gada laikā ir likvidēti, pēc vēlēšanām likvidēs pārējos arī.

P Pasazieris 09.09.2011

Uz musu Bausku, kur tiesam vismaz viena tresa dala stradaa Rigaa, atcela kadus 10 reisus dienaa...Visi kasijamies, rakstijam vietejai avizei.zvanijam, velreiz kasijamies un so to mums izdevas uzlabot, bet vienalga, nav ka bija pirms pus gada...Visi autini pienak un iziet puspilni un Iecavaa jau parasti stav kajaas...Prieks!

L Liepajnieks 09.09.2011

Paskatieties ar kadiem intervaliem no Rigas uz Liepaju kurse autobusi no rita-pl 7 un nakamais reiss pec pl 10///////////////////neatceros, kad ssajos autobusos vismaz sajaa vasara bija kada briva sedvieta...

R Realitāte 09.09.2011

Toties, kad kāds no partiju kandidātiem brauc pirmsvēlēšanu aģitācijas braucienā, to pavada armija miessasargu!Tautai transports nav vajadzīgs, bet gan maize un izpriecas!

A aizkrauklietis 10.09.2011

Jau labu laiku no Rigas uz Aizkraukli kurse autobuss VIENU reizi diena divaina laika pl 21 10, , , , , , , , , , , , Mums vel labi, ka vilciens saglabats, , , , , , , , , , , , , , , ,

Z Zelma 10.09.2011

Milie Alojiesi, svetdienas ritos atpusaties, paguliet!!! pirmais autobuss uz Limbaziem no septembra kurse tikai pl 12 10 neticami, bet fakts