novērotājs - atkritumi

Labdien.Kā vienmēr mūsu valstī tika izsludināta vislatvijas lielā talka.Tas tā būtu labi.Talku organizatori noorganizēja labi,bet ar to arī viss labais beidzās.Kā katru gadu atkritumus jau savāc,bet to ka viņi būs arī jāaizved to jau tie organizatori aizmirst.Viņiem jau ir galvenais noorganizēt talku.Un tā tas notiek katru gadu un šis gads nav nekāds izņēmums.Un tāpēc jau roka neceļās iet talkot jo tas padarītais jau netiek novērtēts.Visi atkritumu maisi nedēļām un pat vēl ilgāk netiek savākti un pie tiem vēl pieplusē mazdāziņu koloniju sliņķi savus maisus.Ja kāds būtu nobraucis ceļa posmu no Garkalnes viadukta līdz Kangariem tad to maisu būtu atliku likām ko redzēt gan gar vienu ceļa malu gan gar otru,gan pie paša ceļa izmesti gan tālāk gan tieši autobusa pieturvietā.Tos laikam ir atstājuši lai kāds no garām braucošiem satiksmes autobusiem savāktu(sabiedriskā kārtā).Kauns pa visu ģīmi un vēl grib tīrāko valsti pasaulē(kārtējo reizi uz papīra).

B

A ArtursP 08.05.2013

tas vēl nekas, mēs gājam caur garašiem pa ciļiņu līdz Alfai un tur gan viss ir vienkārši samest ar maisiem!!!

R ri4y 08.05.2013

Jā tur pilna miskaste, tāda sajūta ka līdz Alfai grib uztaisīt otro Getliņu izgāstuvi uztaisīju bildes, sūtīšu uz Rīgas Pašvaldību.

Dannii Disaster 08.05.2013

Noorganizeeja labi?? Ha! Jaa, sheema tieshaam nav slikta... How convenient!

"2012. un 2013. gadā, Lielās Talkas patrons ir Valsts prezidents Andris Bērziņš."

Nu, bet protams!

Vinji tak pashi neko negrib dariit, un taapeec arii riiko taadus pasaakumus, lai arii SHO uzveltu uz iedziivotaaju pleciem. Pashiem jau patiik pleestu naudu neko nedarot (driiz jau par gaisu nodokli pieprasiis), bet valsts un cilveeku labaa nekas teereets netiek.

Taa ir valsts paarstaavju atbildiiba - sponsoreet taadus pasaakumus. Bet vinjiem galvenais savas kabatas piebaazt, un lai jau tie ljautinji njemas ar to talkoshanu.

Noorganizeets gudri, tas gan. Taa pat kaa ar to "patriotismu" ("Latviskaa Latvija" un tamliidziigs bulshits). Daudzi uzkjeras.