www.sudzibas.lv Novanet Ilga piegāde

Novanet.lv - Ilga piegāde

Pasūtot preci teica,ka piegāde būs 3 darba dienu laikā, pēc tam jau 5 darba dienu laikā, 5 darba dienā zvanīju,jo ne ziņas ne miņas no kurjera, uz ko atbildēja,ka neko nezin, atnākšot sms, visdrīzāk šonedēļ būs, ir pirmdiena, 5 darba diena! Jāgaida vēl 5 dienas un cerams,ka vispār piegādās! Murgs kaut kāds,sen būtu pati savākusi savu putekļu sūcēju!

Atbilde no Novanet Support Pārstāvja atbilde 05.02.2018

Sveicināti Lilulilu.
Preču piegādes laiks ir 2-7 darba dienas ,kas ir raksīts mūsu mājās lapā. Tā kā Jūsu pasūtītā prece nāk no ārzemju noliktavas, piegādes laiks ir 5-7 darba dienas, par ko operatoram vajadzēja Jums paziņot zvana laikā.
Ja tas nav tā, mēs ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Jūsu precei ir jābūt pie mums trešdien, un kā tikai prece ienāks noliktavā, mēs uzreiz Jums viņu piegādāsim.
Darīsim visu, lai nākamreiz piegādātu preci solītajā laikā. Jūsu novanet.lv

T Tong Po 05.02.2018

Ja Tu viņiem maksāji priekšapmaksu, tad, iespējams, tev vajadzētu mazliet pastresot, ja vien neesi kādu dikti specifisku preci pasūtījusi, kas tikai viņiem vieniem ir pieejama.
Pēc Lursoft pieejamās info: 2018.gada janvāra 26.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Alpha Quant" 40103706953" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 17648.17 euro apmērā,

Veikals nespēj nomaksāt nodokļus, tad jau, iespējams, ir problēmas ar finansēm.

X xctaps 06.02.2018

VAI muhlii cenas uz PVN rekina :D Savac paradus, maksatnespeja, jauna firma ...

F Fixton 07.02.2018
Pasūtījuma kavēšanās

Pasūtīju klaviatūru Thor 300 teica ka apstiprinās pasūtījumu un izvedīs preci 3 dienu laikā.
Nav ne apstiprinājuma īsziņa ne prece ne ziņas no omniva ka prece ir atnākusi. Gaidu jau kopš piektdienas un jau trešdiena.