NovaDent - Samaksa

Šī ir gan sūdzība, gan atsauksme. Vēlos teikt tikai to, ka sazinoties telefoniski - sieviete paskaidro, ka viena zoba labošana - baltā plombe izmkasā 11, 5 LVL, bet, ja ir divi zobi jāplombē, tad tas izmaksā 16, 5 LVL. Reālā situācija - par diviem salabotiem zobiem ar balto plombi ir jāmaksā 30, 0 LVL, kas gluži nav solītais. Par darbu gan sūdzēties nevar - plombēšana ir kvalitatīva un ātra, kā arī attieksme ir laba pret klientu, bet kā jau minēju - maksāsiet dubultā no solītā.

G

T Teo 07.06.2011

Bet 30 ls par diviem zobiem un balto plombi ir ļoti lēti!parasti viena baltā plombe zobam maksā 30 ls.

M Marī 02.07.2011

neesmu zobārsts, bet pa manam tur kaut ka cenas atšķiras atkaribā no tā, cik virsmas ir jablombē un japiekrīt, ka 30 Ls par 2 zobiem ir tiešām lēti un ja saki ka vēl kvalitatīvi un ātri - vispār ideāli.

J Jānis 05.10.2011

bet, lai sablombētu, iespējams tikai vēl veikta vietējā anestēzija, kas arī savu naudu maksā?!! ne jau tikai par plombi vien zobārstam maksā !! izklausās pēc tā, ka turp varētu mēģināt iet

M moov 05.10.2011

Tu Jāni labāk brauc uz institūtu.:D

- -ksenya- 05.03.2012

Jums laikam pa telefonu teica cenu par divu virsmu plombēšanu, nevis par divu zobu labošanu.

N Nope 11.04.2013

Vai Mežciema filiāle jau ir aizvērusies? Visu rītu šodien zvanu viņiem pa diviem tālruņiem: 67436637 un 67436638, lai pierakstītos uz higiēnu. Neviens neceļ. Izskatās, ka jauni klienti šim uzņēmumam nav vajadzīgi. OK.

D Dainis Dē 14.09.2018

izskatās, ka Tev ir problēmas ar galvu.