www.sudzibas.lv novada dome kura apsaimnieko Amata Cesu rajona tiesi majas Kraces! pieprasa naudu par apsaimniekosanu,bet nekadus apsaimniekosanas darbus neveic.

novada dome kura apsaimnieko Amata Cesu rajona tiesi majas Kraces! - pieprasa naudu par apsaimniekosanu,bet nekadus apsaimniekosanas darbus neveic.

Labdien!
Veletos pasudzeties,bet nezinu kur griezties.Mani uztrauc sada problema-mani vecaki dzivo Amatas pagasta Amata majas nosaukums Kraces.Viniem liek maksat komunalos pakalpojumus,kur komonalais dienest neveic tik iekase ikmenesa maksajumus,kura par atkritumiem vien jamaksa ta,ka viens cilveks menesi izmet 1.5kubikmetru atkritumus,parekinot,tas sanak,ka diena atkritumi ir jaizved 3 reizes,bet labi ja sis pakalpojums tiek veikts 2 menesi,neskaitot to,ka iekase par majas remontdarbiem,kuri nav veikti kops padomju laika,nu iznemot logi ir nomainiti kapnu telpa ar ko tas viss ar beidzas.Netiek labotas durvis,ne parkrasota kapnu telpa,driz tur izskatisies ka pec kara,udens kvalitate vispar ir drausmiga,ja udens filtrs kurs maksa 60ls ir jamaina katru menesi,biezi vien udens ir bruna krasa.Uzdodot jautajumu par ko tad galu gala mes maksajam,ne ko jedzigu nevar neviens paskaidrot,ejiet tur un tur tad jums paskaidros!Nu piedodiet,bet tas jau ir nekaunigi,bet kur lai raksta sudzibu,jo rakstot uz pagasta komunalo pakalpojuma sniedzejiem,vini pat neuzskata atbildet un izliekas kad nav sanemusi ne vienu sudzibu.ko lai dara?