www.sudzibas.lv notebooki.lv Internets norādīja nepatiesu informāciju

notebooki.lv - Internets norādīja nepatiesu informāciju

Vīrs nopirka Lenovo Yoga datoru, cena likās maza (600Ls), dators patika, veikals rakstīja, ka prece jauna, ar garantiju. Pēc īsa laika dators sāka "uzkārties", kad tas visiem bija apnicis, nesām, lai labo. Veikala pārstāvji pateica, ka nosūtīs uz Vāciju datoru, lai Lenovo serviss apskatās. Pēc vairāk nekā mēneša dators nu jau bija atsūtīts atpakaļ, stāstot, ka viss esot atrisināts. Pēc mazāk nekā mēneša datoram, protams, atgriezās vecie niķi, šoreiz vīrs datoru uz Lenovo servisu aizveda pats. Liels bija viņa pārsteigums, uzzinot, ka šim datoram Lenovo garantijas Eiropā nav, vēl jo vairāk...tas ir refurbished (USA veikalos ar visu piegādi uz LV var pa 300EUR dabūt). Nav ne jausmas, uz kurieni mūsu dators tika iepriekš sūtīts, kad notebooki apgalvoja, ka tas ir Vācijā, bet nu tikai tad, kad tika pastāstīts par PTAC un to, ka melot cilvēkiem nevajadzētu, veikals piedāvāja problēmu risināt. Čakars kopumā uz vairākiem mēnešiem un neiedomājami liela vilšanās. Tiešām neiesaku nevienam!

A Aldiic 14.01.2015

Kā šī problēma beigās tika atrisināta ? Vai iekārta tika salabota garantijas ietvaros ?