www.sudzibas.lv Notars Stipniece Neprofesionāls serviss

Notars Stipniece - Neprofesionāls serviss

Kārtojot mantojuma lietu, notāru birojs informēja, ka, ja pieņemot nekustamo īpašumu, jaunais ieguvējs norāda summu, par kuru gada laikā pārdod, tad jāmaksā mazāka valsts nodeva. Pieņēmu to zināšanai un izdomāju, ka tas būtu izdevīgi. Diemžēl, mantojums tika izsniegts man steiga, kas izskatās ir normāla prakse šajā biroja. Tas ir slēgts, tiek ielaisti (ari pēc pandēmijas) cilvēki ka cietuma, pa vienam un atkal steigā izstumj ārā. Citi gaida aiz durvīm remonta putekļu kāpņu telpā. Par šo niansi man neko neatgādināja. Kad prasīju ka ar to summas noteikšanu - saņēmu atbildi - nu jau par vēlu ko mainīt. Nedzirdēts neprofesionālisms un nihilistiska attieksme pret klientu. Iesaku meklēt citu notāru biroju.