www.sudzibas.lv Notāre Zita Dombrovska Pavirši izpildīts darbs

Notāre Zita Dombrovska - Pavirši izpildīts darbs

Notāre Zita Dombrovska, Madonā, veic formāli darbu, neiedziļinoties klienta vēlmēs, nepiedāvājot labākos risinājumus, neizskaidrojot savu darbību sekas. Kā rezultātā pēc tam šīs kļūdas ir jālabo pie cita notāra, papildus jāmeklē atbildes citās valsts iestādēs, lai risinātu radušos situāciju, tādējādi tērējot savu un citu personu laiku, veicot lielas, papildus, kā arī nevajadzīgas esošās un turpmākās izmaksas.

Z Zane Lazdiņa 01.08.2022

Pēc atsauksmes sniedzēja vārda jau var secināt, cik nopietna ir tā atsauksme! Stādies priekšā un paskatīsimies, cik profesionāli Tu veic savu darbu un iedziļinies katrā detaļā! Pēc tādas paviršas atsauksmes sniegšanas, vajadzētu iesūdzēt tiesā par neslavas celšanu! Ja ir ko teikt un tas ir pamatoti, tad griezies augstākās instancēs - priekš tam viņas ir domātas!
Šī ir vienīgā notāre, ko zinu, kura veic savu darbu pēc labākās sirdsapziņas!