Notāre Inga Dreimane - Slikta apkalpošana

Ļoti nelaipna apkalpošana, mēs gājām pie šīs notāres diezgan sarežģītā situācija ar nekustamo īpašumu, sajūta bija tāda - "kas stulbi, neko nesaprotat", mēs tiešām daudzas lietas nezinājām un nebija arī mūsu vaina. Attieksme kā pret kādu grīdas lupatu, diemžēl visiem cilvēkiem nav juridiskā izglītība un viņi nevar zināt visas lietas uz zemes.

Edīte

E

Smile900 26.03.2013

Ja iepriekš, kaut telefoniski, Jūs uzdotu konrētus jautājumus un lūgtu palīdzību to koriģēšanā (vai piedalīšanos piemēram, pirkuma līguma, nostiprinājuma lūguma sastādīšanā) esmu pārlicināts, ka viņa Jums palīdzētu vai pamatoti atteiktu. Pēdējā gada laikā ar viņas palīdzību esmu risinājis ap 20 lietām. Vienmēr viss korekti.

V versis 29.11.2013

Notāram jābūt stingram un nelokāmam, tur nu, neko darīt. Man ar šo notāri ir bijušas kādas 6-7 kārtojamas lietas, tieši ar īpašumiem. Biju ļoti apmierināts... Jevgenijs

xy-files 29.11.2013

Ha, man bija liidiigi bet ar pavisam citu notaari, vaardu nemineeshu, un arii VINA BIJA IEDOMAAJUSIES KA MAN PASHAI JAU VISI LIKUMI BUUTU JAAZINA UN KAA NOFORMEET DOKUMENTU! Blin, kaada jeega tad no vinas tur ir kad man pashai viss jaapaarzina. Ta kaa es katru dienu ar to stradaatu un paarvaldiitu sho jomu????

L Linda Apkalna 26.10.2018

Ļoti līdzīga situācija. Atpazīstu attieksmi.