Notāre Ilze Metuzāle - Nekompetence

Notāre metuzāle kārtoja mantojuma lietu. Vairāk par to, kā uzaicināt pieteikties mantot un izsniegt mantojuma apliecību, viņa neizdarīja. Nekādu papildu informāciju par citām iespējamām darbībām mantojuma lietas sakarā nesniedza, dažkārt godīgi atzīstoties, ka nezinot, ko darīt noteiktos gadījumos. Varbūt citos jautājumos šī notāre ir kompetenta, bet noteikti ne mantojuma lietās. Žēl, ka ir beidzies termiņš oficiālas sūdzības iesniegšanai par šo notāri apgabaltiesā, tas ir tikai viens mēnesis kopš notāres rīcības, citādi noteikti būtu iesniedzis oficiālu sūdzību. It sevišķi vēl tāpēc, ka, pēdējā tikšanās reizē vēlreiz pieminot notārei, ka gaidīju no viņas vairāk informācijas par to, kā rīkoties mantojuma lietas gadījumā un ka uzskatu, ka notāre nekādi nepalīdzēja ar informāciju un man pašam bija jālasa likumi, notāre ļoti sadusmojās un pateica, lai pie viņas vairs nenākot. Sekretāre pēc tam arī atteicās mani pieņemt un arī ieteica iet pie notāres. Bet vai tad notārs var atteikties pieņemt uz konsultāciju, jo redziet notāram tīri subjektīvi nepatīk persona? Nu tā, spriežiet paši.

K

V VIVA Yachting Biedriba 07.04.2020

VIVA Yachting Biedriba работает с нотарбюро и с нотариусом Илзе Метузале с 2014 года. Прекрасный грамотный нотариус и компетентные и ТЕРПЕЛИВЫЕ сотрудники.