Notāre Agra Šeibe - Slikts serviss

Diemžēl mēs līdz notāra pakalpojumiem nemaz netikām. Iepriekš sazvanoties ar notāres biroju noskaidroju, kādi dokumenti ir jāņem līdzi, lai nokārtotu ar mantošanu saistītu jautājumu. Uz tālruņa zvanu atbildēja un informāciju sniedza biroja darbinieks - vīrietis. Ierodoties jau pie notāra, izrādījās, ka biroja darbinieks nebija nosaucis visus dokumentus, kas bija nepieciešami, un pie tam šis pats vīrietis bija tik nekaunīgs, ka tā vietā, lai vismaz atvainotos, atļāvās attaisnot sevi ar to, ka esot daudz darba un daudz klientu. Nepatīkamākais šajā visā bija tas, ka šāda neprofesionāla darbinieka dēļ cieta 1. Grupas invalīds ar kustību traucējumiem, jo kādam kvantitāte ir bijusi svarīgāka par kvalitāti.

K Kristinaanderss 12.07.2022

Diemžēl ar tiem Notāriem ir kā ir,grūti pie viņiem tikt
Otra lieta ka viņi paņem tik daudz klientus ka netiek paši galā.
Arī bija slikta pieredze,ne ar šo notāri bet citu
Maksāju viņai naudu par pakalpojumu un ne mazu,beigās nolamā tevi par lieki uzdotu jautājumu un pat nepaskaidro ko tālāk darīt...sajuties vēl vainīga ka atnāci pie Notāra