www.sudzibas.lv Norvik Banka neinformēšana, familiāra attieksme

Norvik banka - neinformēšana, familiāra attieksme

Man bija palikusi nesamaksāta summa par preču karti. Maijā zvanīja kāda darbiniece Valentīna vārdā un lūdza parādu Ls 36 samaksāt, jo teica, ka vairāk nekā nav. To arī izdarīju. Vakar, tas ir, 15.septembrī atkal zvanīja bankas darbiniece un teica, ka vēl ir parāds Ls 30. Viņa man apgalvoja, ka atkal kaut kas nav samaksāts un līdz ar to ir izveidojušies procenti. Jautājums ir šāds: Kādēļ jau maijā netiku informēta, ka vēl esmu kaut ko parādā? Kādēļ bankas darbinieces nenosauc pilnu vārdu un uzvārdu? Secinājums: Acīmredzot šai bankai ir izdevīgi neinformēt cilvēkus, jo tā taču var nopelnīt. Es saprotu, ka jebkuram gribas nopelnīt, tikai vai ar šādiem līdzekļiem un ar šādu attieksmi? Pilnīgi noteikti neiesaku saistīties ar šo banku, zaudējumi vien būs.

M

Komentāri (2)

K Kristīne 24.09.2009

Šobrīd man ir nesaskaņas ar Norvik banku ( tā pati Lateko), jo gadu atpakaļ, pat vairāk kā gadu, nomaksāju kredītkartes parāda summu, saņemu nesen piektdienas vakarā ap 18.00 zvanu, ka mana parāda summa sastāda 10.70 LVL, jo neesmu kaut ko samaksājusi, karti man izrādās nebija slēguši, uzrēķinājuši mistiskos procentus un tagad man jau zvana ar pretenzijām. Es protams pārsteigta, ka esmu vēl kā saistīta ar šo "izcilo" banku (% pirms tam bija nereālie), vēl fakts, ka esmu šiem ko pārādā vispār izbrīnīja. Atceros, ka darbiniece nešķita īpaši profesionāla vai vispār ieinteresēta mani toreiz apkalpot, rezultātā man tagad jāmaksā parāds par jaunas kartes izgatavošanu. devos uz banku, uzrakstīju iesniegumu ar pretenziju, man atkal zvana un jautā, kad atnāksiet? Manu iesniegumu, protams, neviens nebija pat izlasījis.
Lieki piebilst, ka neviens jau nepiezvanīja un neatsūtīja, ka man ir gatava jauna karte, tik zvanīja jau piedzīt parādu. Varēja jau piezvanīt vēl pēc gadiem desmit par parādu par 100 lvl. Tā, ka man tagad pieradīt ir ko grūti un šķiet būs jāmaksā tie 10.70 LVL, lai viņi kaut kā vēl eksistētu, bet mans ieteikums, neko neņemiet šai bankā!

V Valter 12.10.2009

Проценты - это хорошо. Но когда начинают сомневаться в документах двухлетней давности (тогда им все было нормально и все устроило) и заводять уголовное дело, понимаешь насколько некомпетентные люди работали в банке, когда оформляли и подписывали договора. А теперь ОЧЕНЬ компетентные работники банка - служба инкассации (между прочим сами имеющие судимость) за то, что у тебя на сегодня очень затруднительное финансовое положение, разбираются с твоей судьбой.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes