Normunds Korics ZTI, nekompetenta darbība - ZTI patvaļīga darbība

Ar tiesas lēmumu man bija jāatmaksā parāda summa, ko es arī izdarīju paredzētajā termiņā. Tā kā parāda atmaksai bankas konts netika norādīts, visu parāda summu pārskaitīju Ties administrācijai, par ko es arī saņēmu apstiprinājumu - konkrētā datumā, konkrēta summa ir saņemta. Uzrakstīju iesniegumu tiesai, lai pārskaita uz bankas kontu iestādei, kurai biju parādā.
Liels bija mans izbrīns, kad saņemu ierakstītu vēstuli no Normunda Korica, ka man viņam ir jāatmaksā vēlreiz ši pati summa plus vēl viņa darba apmaksa! Ko?
Uzrakstīju šim darbonim e-pastu, ka viss ir apmaksāts un viņa pakalpojumi nav vajadzīgi.
Šamais atbild, ka neko nezinot, ka ir kas samaksāts. Lai es atsūtot maksājuma uzdevumu. Ko arī tai pašā dienā izdaru. Ar to arī it kā viss, nekādu ziņu no viņa vairs nesaņemu. Bet... šodien konstatēju, ka mani konti ir šī zti darboņa nobloķēti un nauda no kontiem novilkta!
Zvanu viņam. Protams, ka neatbild.
Uzrakstīju e-pastu, lai nekavējoties manus bankas kontus atbloķē un visu naudu atskaita atpakaļ.
Tūlītās zvanīsu arī Tiesai un jautāšu, vai šādas šī zti darbības ir korektas.
Tā kā neiesaku nevienam ar šo personu - un uz katru e-pastu, kategoriski pieprasiet atbildi!