www.sudzibas.lv Normunds Jefrēmovs Celtniecības objekta sabojāšana

Normunds Jefrēmovs - Celtniecības objekta sabojāšana

BRĪDINĀJUMS VISIEM!
Visi, kuri meklē darbiniekus celtniecības nozarē!
Vēlos Jūs brīdināt, ka nekad neiesaisties darījumos ar Normundu Jefrēmovu Mērsragā, tālrunis 29788340, kurš sola, ko viņš dara būvniecībā/celtniecībā.
Viņš pilnībā sabojās Jūsu īpašumu, gala rezultātā, saņem naudu par nepaveikto darbu un aizbēg no celtniecības objekta.
22.04.2016.g. SIA "Interbaltija" sertificēta būvinžiniera Atzinumā par celtniecības objektu saimniecības ēkas pārbūvē par dzīvojamo māju Mērsragā (kuru būvēja Normunds Jefrēmovs)
teikts: " Ka visas saimniecības ēkas pārbūvē par dzīvojamo māju - jumta un sienu karkasa konstrukcijas izbūvētas neprofesionāli un nekvalitatīvi."
Kā rezultātā, ēkas īpašniekam no jauna jāveic visai ēkai - jumta un siena karkasa konstrukciju pārbūve!"
Ja izmantosiet Normunda Jefrēmova pakalpojumus, paši maksāsiet par visu - (materiāliem, darba apmaksu) divreiz!!!