Normunds F. - Muļķošana

Neiesaku kaut ko iegādāties no personas, kura sevi dēvē par Normundu F. (visticamāk, ka vārds, uzvards nav reālie šai personai) . Persona piedāvā tirdzniecībā priekšmetus ss.com
Izlēmu iegādāties pazīstamiem kuri meklēja tādu variantu. Sazinājos, tika sarunāta diena (precīzs laiks netika runāts) . Tātad visus svarīgus darbus uz dienu tika atlikti deļ ta ka šis solīja būt ar piegādi. Taču paziņo ka redziet esot pie luksafora jāstāv un negaidīs kamēr vilciens aizbrauc. Ne vārda netika pat ieminējies ka atvainojas un t. t. Tātad visa diena dēļ tāda ''diža pārdevēja" zaudēta. Vēl varēja šis pateikt ka Saule spīd acīs un nepiegādās preci, vai arī ka mati un knaģi niez.