www.sudzibas.lv Normunds Deksnis Pastnieka darbs (Lifleti) kidney research uk, lifeboats

Normunds Deksnis - Pastnieka darbs (Lifleti) kidney research uk, lifeboats

Cilveki! Neticiet Normundam Deksnim ja jums kaut kads cilveks piedavas darbu Lielbritanija( Northampton)-stradat par pastnieku, mest lifletus vai stradat par shoferi, vakt maisus ar drebem(humpalas) - nelegala kompanija kura strada no varda "kidney research uk" vai ari "Lifeboats". Vins ir vislielakais melis, zaglis un aferists. Jums dziedas ka jus varesiet labi nopelnit, bet reali vins izdomas jebkuru shemu ka jus aplaupit un par ko panemt no jums naudu, jo vins dzivo uz citu rekinu izmantojot ekonomisko situaciju Latvija. Pats vins esot lielos parados gan Lielbritanija, gan Latvija. Ta ka jus stradasiet lai vinam un vinas sievai (Antra) butu vieglak izdzivot.

A aha 29.08.2010

ieteiktu buut ljoti uzmaniigiem ar piedaavaajumu straadaat par humpalu maisu savaacejbusinja soferi, jo visticamaak juusu t.s. 'darba deveeji' megjina zagt ar juusu rokaam. anglija humpalas netiek vaktas biznesam, bet gan visi ieguutie liidzeklji tiek nodoti labdariibai (charity). gan pardveji charity veikalinjos, gan visi paareejie (ari maisu savaaceeji) darbojas uz voluntaaras baazes, t.i., vinji par darbu samaksu nesanjem.
un ljoti reti cilveeki tagad atstaaj maisu ar mantaam pie charity veikalinja vai savas maajas durviim, tagad paarsvaraa nes uz veikalinjiem pasi un atdot pardeveejiem rokaas. un tas ir tiesi saadu darbonju deelj, kuri apstaigaa visas taas adreses un sos maisus vienkaarsi nozog.

leafletings kaa taads pastaav, bet taa ir nenormaala staigaasana apkaart, par kuru iipasi daudz nemaksaa. nesen man bija saruna ar gados vecaaku igaunieti, kura dara so darbu un pastastija, ka vinai biezi vien ir jaanoklausaas maaju iedziivotaaju lamas un savi pirksti jaauzmana no sunjiem, kuri klusinjaam seez iekspusee un gaida, kameer kaads kaut ko caur paskasti durviis meeginaas iemest:))). Sanem vinja par to kapeikas. So darbu var njemt kaa papildus pamatdarbam, bet iztikt tikai no taa vien diez vai izdosies..

K karlis 27.07.2011

neko ipasi nevar nopelnit ar tam humpalam, neiesaku nevienam strradat saja sferaa

Z zoom 28.06.2012

Ar viņa sievu ir intervija nepopulārā žurnālā, kurā viņa uzdodas par uzņēmēju.Ja nepazītu, rakstam noticētu.
Žurnālā "aktrise" tik labi iejutusies biznesmenes un upura varones tēlā, ka grūti atšķirt, kur beidzās meli un
sākas slimība. Patiesībā traumas, rētas ir viņas vētrainās jaunības un alkohola sekas.

Iesaku būt piesardzīgiem un izvairīties no attiecībām ar Antru Deksni, viņas biznesi balstās nevis uz pievienoto
vērtību, bet vientiesīgu cilvēku meklēšanu, izmantošanu, apkrāpšanu.

S siikstais777 10.11.2012

taa ir mauciiba tas chatity darbs !!!

S siikstais777 10.11.2012

taa ir mauciiba charity !!!

K Kārlis Dobrājs 28.01.2015

Pēdējā laikā radusies īpaša interese par manu bijušo 90. gadu studentu Normundu Deksni. Manā dzīvesstāstā "Piemineklis Zelta ābele" vairākās nodaļās, kuras regulāri publicēju un publicēšu turpmāk portālā draugiem. lv savā dienasgrāmatā ir kolorītas epizodes no tā laika notikumiem LU Pedagoģijas fakultātē. Man interesē manu skolnieku liktenis visā pasaulē, ir izcili veiksmes stāsti, personību izaugsme, taču nevaru nepamanīt personības grimšanu, it sevišķi, ja tas skar personīgi mani, tieši un skarbi. Normunds Deksnis ir TĀDS gadījums. Tagad saprotu, ka dzīvoju citā pasaulē. Man, vecam vīram, jāmācās skatīt lietas attīstībā, nekādā gadījumā vēlamo nedrīkst uzdot par esošo. Normunds Deksnis man 72. gadu vecumā šobrīd sniedzis rūgtu mācību, secinājumus ko darīšu zināmus ar savas mākslas un sava dzīvesstāsta starpniecību, skarbi patiesi ar visu savas pārliecības spēku. Jaunākā iecere gleznas diptihs "Jaunie zobi" un "Silikona krūtis" būs tēlains stāsts kas notiek ar alkatību pārņemtiem cilvēkiem, kā vārdā viņi apzog, apčakarē, apkrāpj. Šis diptihs turpinās 2000. gadā aizsākto darbu "Rēbuss" (Helēnas Demakovas cenzēts 2000. gada Mākslinieku savienības Rudens izstādē), Triptihu "Dedzinātājs un Vemjošā", "Varmākas", "Gaismaspils".

A AivarsL 25.02.2015

Kārlim Dobrājam jau nu vismazāk vajadzētu aprunāt citus, jo pret pašu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes
Kriminālpolicijas pārvaldē ir pieņemts lēmums par kriminālprocesa Nr.11502003414 uzsākšanu par mazgadīgu personu pavešanu netiklībā Rīgā, baznīcas ielā 5-9, kur atrodas Kārļa Dobrāja miteklis. 72 gadu vecumā būtu laiks pievērsties laicīgākām lietām nevis turpināt sapņot par silikona krūtīm. Un likt mierā mazas meitenes.

M MatīssK 12.04.2015

Komentārs attiecībā pret Kārli Dobrāju ir nepatiess. AivarsL, cik man zināms, ir apmāts ar šo neeksistējošo krimināllietu un vajā gan mākslinieku, gan pats savu meitu. Tādam vajadzētu kaunēties!

Latviešu tautas 12.04.2015

100%tigais, ists latvietis!!!

Dobrājs 12.04.2015

AivarsL un AldaL ir ne tikai apmāti ar vēršanos pret savu meitu un mani, kura jau ilgst trešo gadu un izvērsusies par psiho;oģisku teroru, apmelošanas kampaņu, ar fizisku draudu izteikšanu un vairākiem mēģinājumiem tos īstenot. Nepatiesu liecību sniegšanu tiesībsargājošās iestādēs vairāku gadu garumā. Acīmredzot, kad nav izdevusies AivaraL pieminētā, kāds ir mērojis tālo ceļu uz Limbažu policiju. Cik dzirdēju arī nekas nav izdevies. Kas sekos tālāk? Laikam man tomēr jāapsver iespēja izvirzīt prasību pret Aivaru Lekuzi un Aldu Lekuzi tiesā pamatojoties uz manā rīcībā esošo bagātīgo pieradījumu pamata: īsziņām, vēstulēm, liecinieku stāstījumiem tajā skaitā šo mistisko AivaraL pieminēto krimināllietu.

U UNIX 20.10.2015

Kriminālprocess nav mistiska, tā ir skarba realitāte, ar ko tev, kārli dobrāj, nāksies rēķināties. Un pedofilijai par laimi nav noilguma, tā, ka mierīgi gulēt pēc pastrādātā tu laikam nevarēsi līdz mūža galam. Ja tev liekas, ka nepietiks pierādījumu, tu maldies. Tev par nelaimi tu neesi lasījis sava upura ar roku rakstītās piezīmes, kurās ar hronoloģisku precizitāti ir aprakstītas visas tās šausmas, ko tu esi darījis ar mazgadīgu meiteni savā darbnīcā Baznīcas ielā. Tiklīdz policijai tās vairs nebūs vajadzīgas, arī tu ar tām varēsi iepazīties, nosūtīšu Intai Dobrājai, lai palasa priekšā mazbērniem kāds vectēvs ir bijis ķeneris. Vai arī publicēšu, lai citiem palīdzētu izvairīties nošādas nelaimes.