www.sudzibas.lv Nordhaus - Janis Goba makleris - Mr. Iedomiba

Nordhaus - Janis Goba - makleris - Mr. Iedomiba

Ja vel kur ir aizkeries trekno gadu makleris, kas iedomigi gaida klientu ar naudas chemodaninju un ludzeja pozaa, tad tas ir Nordhaus - Janis Goba! Pec 2 nedelu komunikacijas ta ari netika skaidrs CIK maksa ipasums!!! Ta vieta sanemu veselu virkni prasibu: tikties aci pret aci (!!! vai cenu nosaka pec manam acim??), piedavat apmaksas veidus un visbeidzot tika visdegunigi ieteikts parbaudit manas kreditiespejas un pameklet sev ko piemerotaku kada kartupelju laukaa!!! Sertificets vertejums tika nusaukts par "vienalga nebus atbilstosh tirgus prasibam".
Ta ari nesapratu - vai Gobas kungs ir makleris, kas censhas pardot ipashumu, vai buldogs, kas censhas aizbiedet potencialos pircejus! Lai vai kaa, bet attieksme pret klientu nu vienkarshi zem katras kritikas.

D

A alex 29.09.2011

Nepiekrītu šim rakstam, pazīstot Jāni Gobu kā profesionālu mākleri ar lielu pieredzi un uzkrātām zināšanām 15 gadu laikā. Tas ir ķengājošs, cieņas aizkarošs teksts, kur kāds ambiciozs cilvēciņš ar zemu pašnovērtejumu vēlās izgāzt savu žulti uz mākleriem -kā sugu.

A alex 29.09.2011

Jā, var saprast tos klientus, kuri vēl līdz šim brīdim uzskata mākleri par neko .šie klienti domā, ka ir zinošāki par visiem visās jomās.

A Andris 12.12.2011

Nezinu par mākleri, bet viņš personīgi un viņa uzņēmums Nordhaus ir ļaunprātīgi nemaksātāji. Neiesaku ar šo cilvēku un viņa firmu iesaistīties jebkādos darījumos. Tuvredzīgs cilvēciņš ar sīkmanīgu piekāsēja raksturu