Nord Solar Lv - Slikts serviss

Uzņēmumā izskatās, ka galvenais ir dabūt pasūtījumu un naudu. Pirms līguma sasola visu. Pasūtījumu izpilda neprofesionāli, jēdzīgu konsultāciju par ekspluatāciju jālūdz nedēļām, uz zvaniem neatbild, un frāze - man jāpakonsultējas, man jau sēž aknās. Pagājuši divi Mēneši kopš Saules staciju palaida, bet vēl arvien tā strādā ar 75-80% jaudu.

S SIA Electrical 18.07.2022

Labdien, Jūsu situācijā mikroģeneratora atļauja tika izsniegta pie elektroenerģijas skaitītāja. Tā kā vēlējaties uzstādīt sistēmu aptuveni 300m aiz pieslēguma vietas nemainot esošo kabeļu līniju tad ir radusies situācija, ka līnijā ir palielināta pretestība, kā rezultātā nav iespējams darbināt iekārtu ar 100% jaudu. Nord Solar visu šo laiku ar Jums ir uzturējis komunikāciju un sniedzis Jums nepieciešamo informāciju, arī ārpus darba laika.