L lerex 23.10.2004

Bankas vienmer krapj,bet labas bankas to dara lai klients neieraudzitu to

A aaaaaaaaaa 24.11.2004

heh vispirms jaanoskaidro viss par taas bankas darbiidu un apkalposhanas kvalitaati un tikai peec tam iet:)

J jjhgg 07.07.2007

suuds

N Normunds 23.11.2007

Aizgāju uz Nord/LB, pasūtīju MasterCARD karti, bez kredīta (vajadzēja, lai izmantotu internetā - BrainBench abonēšana). Pēc divām dienām atnāku pēc kartes - karte tika atteikta, iemesls - "negatīva informācija un saskaņā ar līguma 26.punktu šo iemeslu nepaskaidro". Vārdsakot, Nord/LB ir tādi āksti! Visiem neiesaku sadarboties ar šo nenopietno ākstu banku - Nord/LB !!!

J Jelena 25.11.2007

Peedeejais, tu esi idiots!Ja tev BANKA atteica dod karti vai krediitu..soryy, tu neesi ''tiirs'', tas tev nav nekaads tirgus...aizej uz kaadu firminju pretii Cirkam ..vinji tik gaida kad tu iekjilaasi visu kas tev ir , tai skaitaa organus, un nepamaniisi ka paliksi bez neka,..ej ej, vinji tochn neprasiis tavas izzinjas ..IDIOTS!!!Banka kaa banka!